Smart LED TV

  Smart LED TV

  Ödüllü performans

  Micro Dimming Premium ve Moth Eye teknolojilerinin kullanıldığı 46PFL9707 3D Smart LED TV hem 2D hem de 3D içeriklerde mümkün olan en iyi görüntü kalitesinin yanı sıra sınıfının en iyisi kontrast performansı sunar. Smart TV Premium ve 3D'yi en çarpıcı formuyla deneyimleyin! Tüm faydaları görün

 • Ödüllü performans

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Ödüllü performans

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

9000 series Smart LED TV

117 cm (46 inç), 3D Max, DVB T2/C/S2 46PFL9707S/12 Benzer ürünler bul

Ödüllü performans

Smart TV'nin keyfini en iyi görüntü kalitesiyle çıkarın

 • Ambilight Spectra XL, daha fazla derinlik için yeni bir Ambilight

  Ambilight Spectra XL ile seyir deneyiminizi zenginleştirin. Bu patentli Philips teknolojisi, TV ekranının arkasından duvara ışık yansıtarak ekranı hiç olmadığı kadar genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlayarak TV'deki görüntüye uydurur. Duvara uyum fonksiyonu sayesinde, duvarınızın rengi ne olursa olsun, ışığın rengi mükemmel olur.

 • Benzersiz netlik için Perfect Pixel HD Engine ve Full HD TV

  Perfect Pixel HD Engine ile rakipsiz keskinlik ve netliğin tadını çıkarın. Görüntüdeki her piksel güçlendirilerek etrafındaki piksellerle daha uyumlu hale getirilir. Böylece keskinlik, doğal detaylar, canlı renkler, üstün kontrast ve akıcı hareketli görüntüler arasında mükemmel bir denge yaratılır. Tüm içerik kaynaklarından gelen görüntülerde parazit ve gürültü azaltılarak netlik ve keskinlik sağlanır. 1920x1080 piksel Full HD ekran, son derece parlak ve titremesiz görüntüler sunar.

 • En yüksek görüntü kontrastı ve en az yansıma için Moth Eye

  Moth Eye, doğal evrimin mükemmelliğinden ilham alarak güvenin kendini avcı hayvanlardan korumasını sağlayan ve bilinen en mükemmel yansıma önleyici yüzey olan güve gözündekilere benzer özel nanoyapılardan yararlanır. Bu olağanüstü özellikler, hale veya yansıma oluşturmadan parlaklığı güçlendirirken koyu tonların siyahlığını derinleştirerek görüntü kontrastını da artırır. İnanılmaz ayrıntılarla gerçekçi kontrastın keyfini çıkarın.

 • Titremesiz Full HD 3D deneyimi için 3D Max Clarity 1000

  Titremesiz Full HD 3D deneyimi için 3D Max Clarity 1000

  3D Max Clarity 1000, 3D teknolojisinde çığır açıyor. Aktif 3D teknolojisini ve en yeni yüksek hızlı görüntülemeyi kullanarak gerçekçi bir derinlik ve kontrast yaratan 3D Max Clarity 1000 rakip tanımayan, titremesiz bir Full HD 3D seyir deneyimi yaşatıyor. 2D içeriği canlı ve kusursuz 3D'ye dönüştürmenin de mümkün olduğu 3D Clarity 1000, mümkün olan en iyi 3D performansını sunuyor.

 • 2D oyunlarınız için benzersiz İki Kişilik Tam Ekran Oyun modu

  2D oyunlarınız için benzersiz İki Kişilik Tam Ekran Oyun modu

  Bu Philips 3D gözlüklerle TV'nizde eşsiz bir İki Kişilik Tam Ekran Oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. İki kişilik 2D oyunlarda genellikle her oyuncu kendi oyununu ekranın yarısında görür. 3D teknolojisi sayesinde artık oyuncular 2D oyun oynarken gözlüklerinde tek bir düğmeye basarak aynı anda tam ekran oyun keyfinin tadını çıkarabilir.

 • Tek bir düğmeye basarak her 2D içeriği kusursuz 3D ile izleyin

  Tek bir düğmeye basarak her 2D içeriği kusursuz 3D ile izleyin

  Tüm film koleksiyonunuzu, hatta eski siyah beyaz klasikleri bile canlı ve kusursuz 3D kalitesiyle izleyin. Philips'in gerçek zamanlı yüksek kaliteli dönüştürme teknolojisi sayesinde her türlü 2D içerik tek bir düğmeye basarak kolayca dönüştürülür. Altyazılar sabit bir derinlikle gösterilir ve arka planın önde görünmesi gibi hatalar olmaz.

 • 3D'yi dilediğiniz gibi seyretmeniz için benzersiz 3D derinlik ayarı

  3D'yi dilediğiniz gibi seyretmeniz için benzersiz 3D derinlik ayarı

  3D herkes tarafından farklı algılanır. İşte bu nedenle Philips, 3D derinlik seviyesini kişisel zevkinize göre ayarlama olanağı sunuyor. Benzersiz 3D derinlik ayarı sayesinde, ekrandaki içeriğe ve kişisel tercihinize en uygun görüntü derinliğini seçebilirsiniz. Bu özellik gözlerinizi de rahatlatır. Artık 3D deneyimini eksiksiz bir biçimde yaşayabilirsiniz.

 • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 1200Hz Perfect Motion Rate (PMR)

  Mükemmel hareketli görüntü netliği için 1200Hz Perfect Motion Rate (PMR)

  1200Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı panel yenileme hızı, Mükemmel Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

 • Micro Dimming Premium LED segmentlerini kısarak en iyi kontrastı sağlar

  Micro Dimming Premium LED segmentlerini kısarak en iyi kontrastı sağlar

  Micro Dimming Premium, hayal edebileceğiniz en yüksek kontrastı ve canlı görüntüleri üretir. Özel ince ekran arka ışığı sayesinde nefes kesici görüntüleri hayranlıkla izleyeceksiniz. Çok sayıda LED gridinin her biri ayrı kontrol edilerek en iyi panel kontrastı sağlanır. Sonuçta ortaya çıkan çarpıcı görüntüler yüksek kontrasta, netliğe ve canlı renklere sahip olur.

 • Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

  Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

  Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV'nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet'te de gezinebilirsiniz.

 • TV'nizde Skype™ üzerinden sesli ve görüntülü görüşmeler yapın

  TV'nizde Skype™ üzerinden sesli ve görüntülü görüşmeler yapın

  Nerede olurlarsa olsunlar, sevdiklerinizle deneyimlerinizi paylaştığınız sohbetlere yepyeni bir boyut katın. TV'nizdeki Skype™ ile salonunuzdan sesli ve görüntülü görüşmeler yapın. Opsiyonel Philips TV kamerasını (PTA317/00) TV'nize bağlayın ve koltuğunuzdan kalkmadan kusursuz görüntü ve ses kalitesinin keyfini yaşayın.

 • Wi-Fi Smart Screen* ile evinizde istediğiniz yerde TV izleyin

  Wi-Fi Smart Screen* ile evinizde istediğiniz yerde TV izleyin

  Wi-Fi Smart Screen* ile artık dijital TV yayınlarını sadece TV'nizin karşısındaki kanepeden değil, evinizde istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Philips MyRemote uygulamasını indirip TV'nizdeki programı iPad'inize yönlendirmek ve izlemeye devam etmek. Üstelik akıllı cihazlarınızdaki fotoğraf, video ve müzik içeriklerini de büyük ekrana yönlendirebilirsiniz. Seyir deneyiminizde gerçek özgürlüğü yaşamaya hazır olun!

 • Smart TV'yi kablosuz kullanmak için dahili Wi-Fi

  Smart TV'yi kablosuz kullanmak için dahili Wi-Fi

  Philips TV'nizdeki dahili Wi-Fi sayesinde Smart TV ile evinizin konforunda istediğiniz içeriğe kablosuz olarak erişebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Uzaktan kumandanın işaretçi işlevi 2012 sonbaharından itibaren yazılım güncelleştirmesi ile kullanılabilir
 • Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, görsel sistemleri tam olarak gelişmemiş olduğundan 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.
 • Wi-Fi Smart Screen 2012 sonbaharından itibaren yazılım güncelleştirmesi ile kullanılabilir
 • Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.
 • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.
 • Skype kamera ayrı satılır
 • Moth eye yüzeyin son derece düşük yansıtma özellikli olması nedeniyle parmak izleri ve lekeler daha kolay görünür. En iyi sonuç için, ürünün temizliğinde sadece birlikte verilen özel bez ve temizleme sıvısı SVC1116G (yeşil şişe, birlikte verilmez) kullanılmalıdır. Ürünle birlikte verilen temizleme talimatlarını okuyun.
 • USB kaydı sadece dijital kanallarda mümkündür (ülke ve kanala göre kısıtlamalar olabilir); analog yayınlarda veya harici girişlerde kullanılamaz. Kayıtlar yayının kopya korumasına (CI+) tabi olabilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: