Smart LED TV

  Canlı, saf performans

  İnce 8000 serisi LED TV, gerçek bir sinema deneyimi için, ödüllü Perfect Pixel HD engine, Ambilight ve 3D Max özelliklerini bir araya getiriyor. Smart TV oturma odanızı, çevrimiçi dünyanın merkezine taşırken, sizler de bu deneyimi paylaşın ve zenginleştirin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

8000 series Smart LED TV

117 cm (46 inç), Full HD 3D Max, DVB T/C/S2 46PFL8606K/02 Benzer ürünler bul

Canlı, saf performans

Ambilight ve Smart TV ile

 • 2 taraflı Ambilight Spectra seyir deneyimini zenginleştirir

  Ambilight Spectra 2 ile seyir deneyiminize yeni bir boyut katın. Bu patentli Philips teknolojisi, TV ekranının arkasında 2 taraftan arkadaki duvara ışık yansıtarak ekranı genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlayarak TV'deki görüntüye uydurur. Duvara uyum fonksiyonu sayesinde, duvarınızın rengi ne olursa olsun, ışığın rengi mükemmel olur.

 • Benzersiz netlik için Perfect Pixel HD Engine ve Full HD TV

  Perfect Pixel HD Engine ile rakipsiz keskinlik ve netliğin tadını çıkarın. Görüntüdeki her piksel güçlendirilerek etrafındaki piksellerle daha uyumlu hale getirilir. Böylece keskinlik, doğal detaylar, canlı renkler, üstün kontrast ve akıcı hareketli görüntüler arasında mükemmel bir denge yaratılır. Tüm içerik kaynaklarından gelen görüntülerde parazit ve gürültü azaltılarak netlik ve keskinlik sağlanır. 1920x1080 piksel Full HD ekran, son derece parlak ve titremesiz görüntüler sunar.

 • Gerçek bir Full HD 3D deneyimi için 3D Max

  Gerçek bir Full HD 3D deneyimi için 3D Max

  3D Max ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Hızlı görüntü ve aktif gözlük kombinasyonu Full HD çözünürlüğündeki derinliğe hayat verir. Şimdi tüm 2D içerikleri 3D olarak deneyimleyebilir ve hatta zevkinize göre 3D'nin derinliğini bile kontrol edebilirsiniz. 3D Max gözlük ile 3D Max deneyimine hazırsınız.

 • Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

  Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

  Bu Full HD LED TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

 • Mükemmel hareket netliği için 800 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

  Mükemmel hareket netliği için 800 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

  800 Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde daha net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı panel yenileme hızı, Mükemmel Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

 • Son derece ince bir TV'den dinamik ve güçlü ses almak için 28W SoundStage

  Son derece ince bir TV'den dinamik ve güçlü ses almak için 28W SoundStage

  28W RMS çıkış gücüne sahip Philips SoundStage bugün piyasada bulunan LCD TV'lerin hepsinden çok daha dinamik ve güçlü bir ses üretir. Bu üründe son derece ince bir tasarımla güçlü TV sesi bir araya getirilmiştir. TV standındaki gelişmiş hoparlör sistemi derin, güzel basları olağanüstü net seslerle birleştirir. Üstelik TV'yi duvara monte ettiğinizde de aynı muhteşem ses kalitesini almaya devam edersiniz.

 • Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

  Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

  Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV'nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet'te de gezinebilirsiniz.

 • SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın

  SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın

  Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri SimplyShare aracılığıyla büyük ekranda paylaşmanın tadını çıkarın.

 • Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

  Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

  TV'nizi en kolay ve rahat biçimde kontrol edin. Smart TV'nizi kontrol etmek için bir kablosuz klavye bağlayın veya akıllı telefonunuzu ya da tablet bilgisayarınızı kullanın.

 • TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

  TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

  Philips TV'nize bağlı USB'ye canlı dijital TV programları kaydedin, ara vermek istediğiniz herhangi bir anda içeriği duraklatın ve istediğiniz zaman izlemeye devam edin. Elektronik Program Rehberini kullanarak sevdiğiniz programları bulun ve kaydedeceklerinizi programlayın. Artık TV'de izlediğiniz programları işlerinize göre planlayarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

 • SimplyShare kablosuz ve Net TV uygulamalarını kullanmak için Dahili Wi-Fi

  Film, resim, bilgi-eğlence ve diğer çevrimiçi içeriklere TV'nizden kablosuz olarak doğrudan ulaşın. Kullanımı kolay sihirbazla TV'nizi kablosuz ev ağına bağlayın, TV uzaktan kumandasını kullanarak uygulamalara gidin ve zengin seçenekler arasından dileğinizi seçin.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 3D TV için PTA516 Aksesuarı (Aktif gözlük), 3D uyumlu bir kaynak cihaz ve 3D kaynak materyal gerekir.
 • 3D Max ile iki kişilik oyun modu sadece şu set türlerine sahip 3D Max TV'lerde desteklenir: 58pfl9956, 46pfl9706, 37pfl9606, 52pfl9606, 46pfl8686, 40pfl8606, 46pfl8606, _pfl5507 (Eu), _pfl7007 (Eu), _pfl8007 (Eu), _pfl9x07
 • Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.
 • Wi-Fi Media bağlantı: Video oynatımı, bilgisayarınızın hızına ve Wi-Fi bant genişliğine bağlıdır. Minimum ve önerilen sistem gereksinimleri için www.philips.com/wifimediaconnect adresini ziyaret edin. İçerik birkaç saniyelik gecikmeyle gösterilir. Görüntü ve seste küçük farklılıklar görülebilir.
 • Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, görsel sistemleri tam olarak gelişmemiş olduğundan 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.
 • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
 • 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir
 • USB'den durdurma ve kayıt için en az 32GB'lik boş bir USB Sabit Disk gerekir, ancak tavsiye edilen 250GB'dir (ürünle birlikte verilmez). Bu fonksiyon, analog yayında ve harici girişlerde kullanılamaz; sadece DVB-T C ve S kanallarında kullanılabilir.
 • USB kaydı sadece TV IP tabanlı Elektronik Program Rehberi kapsamındaki dijital kanallarda yapılabilir (ülke ve kanal sınırlamaları olabilir); kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) ile sınırlanabilir. İnternet bağlantısı gerekir.
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.
 • ISF ve IMAGING SCIENCE FOUNDATION, Isf Research Labs Llc Limited Şirketinin ticari markalarıdır.
 • Sadece 2D oyunlar içindir.
 • Oyun konsolunun TV'nizin HDMI konektörüne bağlı olduğundan emin olun.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: