Gelecek düşünülerek tasarlandı

  Gelecek düşünülerek tasarlandı

  Gerçekten saf performansla büyülenin. Yüksek kaliteli alüminyum kullanılarak yaratılan son derece ince tasarım ve LED teknolojisinin mükemmelliği. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Gelecek düşünülerek tasarlandı

107 cm (42 inç), Full HD 1080p, dijital TV 42PFL6805H/12 Benzer ürünler bul

Gelecek düşünülerek tasarlandı

güneş enerjili Uzaktan Kumanda ile

 • Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

  Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

  Bu TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

 • 2'si 1 arada duvara montaj aparatı ve TV standı, aksesuar fazlalığını ortadan kaldırır

  2'si 1 arada duvara montaj aparatı ve TV standı, aksesuar fazlalığını ortadan kaldırır

  Bu devrim yaratan 2'si 1 arada masa üstü standı televizyonunuzu kolayca duvara monte etmek için de kullanılabilir. Patentli tasarım tam 4 montaj konumuna olanak sağlar: dönebilen masaüstü standı, dönebilen duvar montajı, ultra düz duvar montajı ve Vesa uyumlu duvar montajı sabitleme. Kolay montaj ve akıllı seviye ayarı sayesinde TV'nize mükemmel bir yatay açı kazandırabilirsiniz.

 • Güneş enerjisiyle şarj edildiğinden, kumandanın pillerini değiştirmeniz gerekmez

  Güneş enerjisiyle şarj edildiğinden, kumandanın pillerini değiştirmeniz gerekmez

  Güneş enerjisiyle şarj edildiğinden, kumandanın pillerini değiştirmeniz veya atmanız gerekmez. Maksimum sürdürülebilirlik için tasarlanan güneş enerjili hücre piller, uzaktan kumandanızı gün ışığını kullanarak şarj eder. Kapalı kış günlerinde bile endişelenmenize gerek yok. Yerleşik akümülatör, uzaktan kumandayı çalıştırmaya ve kontrolü size vermeye yetecek kadar güç yedekler!

 • Çevre üzerinde en az etki için %100 geri dönüştürülebilir ambalaj

  Çevre üzerinde en az etki için %100 geri dönüştürülebilir ambalaj kullanıyoruz. Bu ambalajın tasarımında pek çok detay ve yenilik bir arada. Strafor tamponların ve plastik poşetlerin artık kullanılmadığı bu TV ile sürdürülebilir çevre korumasına bir katkıda daha bulunuyoruz. Bu boyutta bir TV için son derece önemli bir gelişme de sadece kağıt ve mukavva kullandığımız için ambalajın kolayca geri dönüştürülebilir olması.

 • Şık, ince, kaliteli ve geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretildi

  Bu, piyasada bulunan en ince TV'lerden biri. En son teknoloji ürünü ultra ince yandan aydınlatmalı LED ekranı ve som alüminyum kasasıyla kalitesini gösteriyor. Yüksek kaliteli geri dönüştürülmüş alüminyum kullanımı ve alüminyum tasarımın saf görünümü, sürdürülebilirlik ve en son teknoloji ürünlerinin bir arada olabileceğinin kanıtı. Üretimde kullanılan alüminyum, standart alüminyuma göre çok yüksek bir değer olan %60'ın üzerinde geri dönüşüm oranına sahip.

 • Sıfır Watt güç düğmesi

  0 Watt düğmesine bastığınız anda sıfır güç tüketimi

 • Evde sinema deneyimi için gerçekçi görüntü ve ses.

  Pixel Precise HD, ödüllü Pixel Plus temelinin üzerine kurulmuştur. HD Doğal Hareket ve 4 trilyon renkle görüntü kalitesini bir sonraki seviyeye taşıyarak, tüm filmlerinizin akıcı ve son derece net olmasını sağlar. Süper Çözünürlük özelliğine sahip Pixel Precise HD ile ister Internet'ten video izleyin, isterseniz mükemmel kaliteli Blu-ray filmler izleyin, en iyi görüntü kalitesine sahip olacaksınız. "Net ses" özellikli 20 W hoparlör sistemi tam bir sinema deneyimi yaşatıyor.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir
 • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: