• Rahatlayın ve TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

    Full HD LED ve Smart TV ile

    2.249,00 TL * * Önerilen perakende satış fiyatı
  • Rahatlayın ve TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

    Play Pause
    You need Flash to see video.
    Click here to download it.
Kapat Resim indirin

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

    Görüntüler

    Rahatlayın ve TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

    Arkanıza yaslanın ve Philips 42PFL4007 Full HD LED TV'nin muhteşem LED kalitesiyle keyifli bir TV akşamının tadını çıkarın. Pixel Plus HD Engine teknolojisi ve Smart TV Plus ile istediğiniz içeriğe kolayca erişin ve canlı detaylarla izleyin.

    Tüm teknik özellikleri gör
    Tüm Ödülleri Gör

    Ürün özellikleri

    • İsteğe bağlı kablosuz USB adaptörle kolay kablosuz bağlantı

      Smart TV için sağlanan Philips Wi-Fi USB Adaptöründen (PTA01) yararlanın. Adaptörü TV'nin yanındaki USB konektörüne takın ve TV'nizi doğrudan ev ağınıza bağlayın. Seyretmek istediğiniz çevrimiçi içeriğe TV'nizin uzaktan kumandasıyla kolayca ulaşın.

    • Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

      Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV'nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet'te de gezinebilirsiniz.

    • Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

      TV'nizi en kolay ve rahat biçimde kontrol edin. Smart TV'nizi kontrol etmek için bir kablosuz klavye bağlayın veya akıllı telefonunuzu ya da tablet bilgisayarınızı kullanın.

    • SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın

      Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri SimplyShare aracılığıyla büyük ekranda paylaşmanın tadını çıkarın.

    • TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

      Philips TV'nize bağlı USB'ye canlı dijital TV programları kaydedin, ara vermek istediğiniz herhangi bir anda içeriği duraklatın ve istediğiniz zaman izlemeye devam edin. Elektronik Program Rehberini kullanarak sevdiğiniz programları bulun ve kaydedeceklerinizi programlayın. Artık TV'de izlediğiniz programları işlerinize göre planlayarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

    • Full HD TV ile daha çok ayrıntı ve netlik için Pixel Plus HD

      Pixel Plus HD üstün netlik, doğal ayrıntı, canlı renk ve doğal hareketin benzersiz bir birleşimini sunar. Multimedyadan standart çözünürlüklü TV'lere kadar tüm kaynaklarda ve hatta yüksek sıkıştırma oranlı HD görüntülerde bulunan pürüzler ve parazitler tespit edilip azaltılarak görüntünün net ve son derece canlı olması sağlanır.

    • Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

      Bu Full HD LED TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

    • Mükemmel multimedya oynatımı için 3 USB yuvası

      Üç USB yuvası birçok USB Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere, mp3 müziklere ve video dosyalarına erişmenizi sağlar. USB'yi TV'deki yuvalardan birine takın ve kullanımı kolay ekran üzeri içerik tarayıcısıyla multimedya içeriğine ulaşın. Artık videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

    • 4 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

      HDMI, cihazdan TV'ye ses ve görüntü sinyallerini taşıyan tek bir kablodur ve bu sayede kablo dağınıklığını ortadan kaldırır. Bu kablo sinyalleri sıkıştırmadan taşıyarak ekranda en yüksek görüntü kalitesini elde etmenizi sağlar. Philips Easylink ile TV, DVD, BluRay, uydu alıcısı veya ev sineması sistemi gibi cihazlarda birçok işlemi yapmak için tek ihtiyacınız olan bir uzaktan kumanda.

    • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 200 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

      200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı ekran yenileme hızı, HD Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

    • PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar

      PC girişi sayesinde bir HDMI-DVI kablosu (dijital sinyaller için) veya VGA kablosu (analog sinyaller için) ile TV'nizi bilgisayar monitörü olarak kullanabilirsiniz.

    Eco passport - Descripción general de las especificaciones de nuestro producto medioambiental

    Philips cuida el medio ambiente y la sociedad en toda su extensión y apoya enormemente el diseño ecológico de los productos.

    * Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.
    * USB kaydı sadece TV IP tabanlı Elektronik Program Kılavuzu kapsamındaki dijital kanallarda yapılabilir (ülke ve kanal sınırlamaları olabilir); kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) ile sınırlanabilir. Internet bağlantısı gerekir.
    * DivX Certified® - HD 1080p'ye kadar asıl içerik dahil DivX® video oynatabilir.
    * Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
    * 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
    * 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir
    * Cihaz Macaristan karasal, açık erişim dijital televizyon yayın alımına uygundur

    En son görüntülenen ürünler

    İlginizi çekebilecekler: