geniş ekran flat TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Pixel Plus 2, Ambilight ve en son Plazma teknolojisinin üstün görüntü kalitesi ile bu Philips Cineos Flat TV'nin keyfini çıkarın. Şık tasarımı ve kullanışlı dönebilen ayağı ile evinize ayrı bir hava katacak. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Cineos geniş ekran flat TV

42 inç, plazma, HD Teknolojisine Hazır 42PF9966/10 Benzer ürünler bul

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Pixel Plus 2 ve Ambilight ile

 • HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır

  HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır

  Yüksek Çözünürlüklü TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV setüstü kutusu veya Blue-ray disk gibi HD (Yüksek Çözünürlüklü) kaynaklarına hazır olun. HD Teknolojisine Hazır, aşamalı tarama özelliğinin ötesinde bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Yüksek çözünürlükle TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesiyle ilgili avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmak amacıyla EICTA tarafından konmuş katı standartlara uygundur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantısı vardır. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyalleri görüntüleyebilir.

 • Yüksek Çözünürlüklü plazma WXGA ekranı, 1024x1024i

  Teknolojinin son ürünü olan bu plazma ekran teknolojisi, size 1024 x 1024i piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğü sunar. Optimum parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus 2

  Pixel Plus 2, hareketsiz ve hareketli resimlerin çözünürlüğünü arttıran dijital bir resim işleme teknolojisidir. Piksel eklemekten fazlasını gerçekleştirerek pikselleri daha da iyi hale getirir ve her zaman ve tüm kaynaklardan inanılmaz bir keskinlik ve resim derinliği elde edilmesine yol açar. Sadece çözünürlüğü arttırmakla da kalmaz çünkü arttırılmış renk üretiminden de yararlanabilir ve ince renk ayrıntılarını ve daha üstün parlaklık seviyeleri elde edersiniz.

 • Işık Sensörlü Aktif Kontrol, en uygun görüntüyü sağlar.

  Aktif Kontrol, resim kalitesi ayarlarını otomatik olarak yapmak için gelen analog sinyalleri ölçerek ve analiz ederek resim kalitesini optimize etmenin eşsiz ve akıllıca bir yöntemini sağlar. Işık Sensörlü Aktif Kontrol, resim parlaklığını odadaki ortam aydınlık seviyesine göre ayarlamak için bir sensör kullanır.

 • Uygun tasarımlı bir dönebilen stand da birlikte verilmektedir

  Maksimum yerleştirme özgürlüğü için, bu yüksek kalitedeki stand özellikle bu TV için tasarlanmıştır ve duvara delikler açmanıza gerek kalmadan Flat TV'nizin kolayca yerleştirilmesini sağlar. 40 derecelik (her iki taraftan da 20 derece) dönüş açısının kullanışlılığı ile en iyi izleme açısının keyfini çıkarın. Arkada, kabloların görünmemesini sağlayan bir düzenek vardır. Bu stand, uygun bir yer sehpasına sorunsuz bir biçimde oturur.

 • Tam renk ortam aydınlatma, izlemeyi daha keyifli bir hale getirir

  Tam renk ortam aydınlatma, keyifli bir izleme ve TV etrafındaki loş ışık sayesinde eşsiz bir ambiyans sunar. Araştırmalar, uyumlu bir ortam aydınlatmasında TV seyredilmesinin, izlemeyi daha keyifli bir hale getirdiğini ortaya koymuştur. Ambilight renkleri, izlemeye yeni bir his katmak için otomatik olarak ekrandaki görüntülere adapte olur. Işık sabit renklere veya beyazın çeşitli tonlarına da geçirilebilir. Bekleme modundayken ışıklar istenilen rengi temel olarak alabilir ve odada eşsiz bir ambiyans yaratır.

 • Teletekst Çift Ekran ile teletekst ve TV aynı anda izlenebilir.

  Video ve teletekst çift ekran, video ve teletekst sayfalarının aynı kanal üzerinden tek bir ekranda görüntülenmesine olanak sağlar.

 • Teletekste anında erişim için 1200 sayfa Hypertext

  Teletekst, çoğu yayıncının yayınladığı ortak bir sistemdir. 1200 sayfalık akıllı metin özelliği, sayfaları değiştirirken son derece hızlı bir bilgi erişimi sağlar.

 • HDMI, VGA ve Komponent video desteği ile DVI-I HD girişi

  Bir DVI-I giriş, sıkıştırılmamış yüksek bant genişlikli dijital RGB (KYM) sinyalini kaynaktan ekrana aktarır. Dijital sinyallerin analog sinyallere dönüştürülmesini ortadan kaldırarak, net ve titreşimsiz, kusursuz ve parazitsiz bir görüntü sunar. DVI girişi, kopya korumalı programların Dijital Set Üstü kutulardan, DVD oynatıcılardan ve HD kaydedicilerden görüntülenmesini sağlayan HDCP kopya korumasını desteklemektedir. Tüm HDMI cihazlarına bağlanabilen DVI-I geleceğe uyumludur (bir dönüştürücü kablo gereklidir). DVI-I girişi aynı zamanda analog PC-VGA ve YPbPr Komponent video sinyallerini de desteklemektedir (adaptörler içinde).

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: