Aurea

  Profesyonel LCD TV

  Işığın çekiciliği

  Philips Aurea Otel TV ile konuklarınıza benzersiz bir deneyim yaşatın. Ekrandaki renklerle uyumlu bir şekilde bu etkileşimli TV'de gösterilen yumuşak ışık, otel odasına tamamen yeni bir hava katıyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Işığın çekiciliği

 • Mükemmel hareket netliği için 100Hz Clear LCD (3ms)

  Mükemmel hareket netliği için 100Hz Clear LCD (3ms)

  100Hz Clear LCD, ekrandaki hızlı hareketlerde bile net ve canlı görüntüler için üstün bir netlik sağlar. Çift Kare Hızı Eklemesi, 100Hz yenileme hızı ile çalışır. Hareket geçişlerindeki netliği, standart LCD'lerdekinin iki katından fazla artırarak 3 milisaniyelik (Algılanan Bulanıklık-Kenar-Genişlik; BEW olarak ölçülür) bir tepki süresi yaratır. Bu eşsiz Philips teknolojisi, LCD ekranların hareket netliğini görülmemiş bir düzeye çıkarır.

 • Full HD filmlerde üstün yumuşak hareket için HD Doğal Hareket

  Full HD filmlerde üstün yumuşak hareket için HD Doğal Hareket

  Philips, HD Doğal Hareket'i film tabanlı görüntü içeriklerinde görülebilen bozulmaları ortadan kaldırır. Ödüllü algoritma, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD gibi) titreme hareketlerini düzeltir. Bunun sonucunda elde edilen düzgün hareket çıkışı ve mükemmel keskinlik görüntüleme deneyimini daha yüksek bir seviyeye taşır.

 • Görünmez, mükemmel hoparlörlerden güçlü ses

  Görünmez, mükemmel hoparlörlerden güçlü ses

  Aurea tasarımına mükemmel uyum sağlayan görünmez bir ses sistemi. Dışarıdan görünmez, içerden çok küçük olsa da ses performansından ödün yoktur. Devrim niteliğindeki mikro hoparlör dizisi, sesi televizyonun ön kısmındaki görünmez ince bir yuvadan yaymak için her iki tarafta da 12 hoparlör kullanır. Bu hoparlörler, zengin görüntüleme deneyimini tamamlayan net ve hacimli bir ses sağlar. Bas frekansları, televizyonun arka kısmında yer alan 2 güçlü bas hoparlörü tarafından sağlanmaktadır.

 • Aktif Çerçeve ve hale etkisi ile Ambilight Spectra

  Aktif Çerçeve ve hale etkisi ile Ambilight Spectra

  Ambilight Spectra ürününün hale etkisi, görüntüleme deneyimine büyülü bir boyut katar. Aktif Çerçeve, yumuşak bir renk dürbünüyle görüntünün ışığını ve ruhunu ekranın dışına taşır. Kendinizi tamamen görüntülerin içinde hissederek hayal bile edemeyeceğiniz yoğunlukta bir görüntüleme deneyimi yaşarsınız. LED teknolojisi, toplam 126 güçlü LED'in ekranın çevresine yerleştirilebilmesine olanak verir. Bu, Aktif Çerçeve içinde ekranı sarıp duvarda hafif bir hale oluşturarak tek bir yumuşak ışık çemberinde kaynayan çok sayıda parça oluşturulmasını sağlar.

 • Etkileşimli sistemler için Serial Xpress kontrol arayüzü

  TV, Serial Xpress Kontrol Arayüzü (UART protokolü) üzerinden, önde gelen etkileşimli sistem sağlayıcılarının birçoğunun harici dekoderlerine ve set üstü kutularına bağlanabilir.

 • Kurulum menüsü kilitleme

  Konuklarınızın rahat etmesini sağlamak ve yeniden programlama maliyetlerini önlemek için, kurulum ve yapılandırma ayarlarına izinsiz erişimi engeller.

 • Entegre DVB-T radyo ile tam HD (1920x1080p)

  Modern LCD ekran teknolojisi ile bu TV, 1920 x 1080p değerinde HD geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. HD giriş sinyalinin tüm formatlarında mümkün olan en iyi görüntü kalitesini sağlar. Konuklara gelişmiş izleme deneyimi sağlayan, parlak, titreşimsiz, canlı ve net görüntüler üretir. Entegre DVB-T radyo ile TV, mevcut analog kanalların yanında Dijital Karasal TV kanalları sunabilir. Ayrıca, konukların dijital radyo istasyonlarını dinlemelerine olanak sağlar.

 • Kolay, anında multimedya oynatımı için USB Konektörü

  Bu Philips TV, multimedya içeriğinin kolay ve anında oynatılması için misafirin bir USB stick bağlayabilmesini sağlar. Desteklenen oynatma biçimleri; MP3, Slayt gösterisi dosyaları (.alb) ve JPEG Resimlerdir.

 • Konukların cihazları için Philips Bağlantı Paneli uyumlu

  Bu TV, Philips Bağlantı Panelleri ile sorunsuz şekilde çalışır. Konuk, bilgisayar, MP3 çalar, DVD oynatıcı, video kamera ve çeşitli cihazları kolaylıkla bağlayabilir ve bu cihazlardaki ortamların keyfini çıkarabilir. Bağlantı Panelini otomatik olarak algılama özelliği ile TV, bağlı konuk cihazındaki içeriği görüntülemek için otomatik olarak geçiş yapar.

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

  Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

 • Kanal Açma Programlaması

  Televizyon açıldığında önceden belirlenmiş bir kanal gösterimine olanak sağlaması sayesinde reklam veya bilgi kanalları için idealdir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T uygulaması kapsamındaki ülkeler için lütfen Philips'e danışın.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: