Profesyonel LCD TV

  Konuklarınızı memnun etmek için

  Entegre SmartCard yuvasına sahip bu şık Otel TV, konuk eğlencesi için izinsiz müdahalelere karşı en iyi korumaya sahip interaktif çözümdür. Konuklarınız dijital TV'nin keyfini çıkarır, kendi cihazlarını bağlayabilir ve hatta banyoda müzik dinleyebilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LCD TV

42 inç Sistem, LCD, entegre dijital 42HFL5850D/10 Benzer ürünler bul

Konuklarınızı memnun etmek için

SmartCard yuvalı Philips Dijital Otel TV

 • İzinsiz müdahalelere karşı korumalı SmartCard yuvası

  Entegre SmartCard Yuvası, üçüncü partilerin, ek kutu ve harici bağlantıya gerek olmadan uygulama kartları yardımıyla televizyona yeni fonksiyonlar eklemesini sağlar. Televizyon ayrıca, SerialXpress Kontrol Arayüzü (UART ve RS232 protokollerini desteklemektedir) ve SmartPlug Kontrol arayüzü üzerinden, önde gelen tüm etkileşimli sistem sağlayıcılarının harici dekoderleri ve setüstü kutularına da bağlanabilir.

 • Hızlı kurulum için USB ayar kopyalama

  Tüm program ayarlarının bir dakikadan kısa bir sürede TV setleri arasında kolayca ve kablosuz olarak kopyalanmasını sağlar. Bu özellik, TV setleri arasında uyum sağlar ve kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde düşürür.

 • Uzaktan yazılım yükseltme

  Otellere özgü özellikleri kontrol eden TV yazılımı, sertifikalı bir sistem sağlayıcısı üzerinden uzaktan yükseltilebilir.

 • Uyandırma ve mesaj alarmı özelliğine sahip entegre saat göstergesi

  Aynı zamanda bir uyandırma alarmı da olan entegre saat, kabloları ve bağlantılarıyla birlikte odada başka bir saat bulunması gereksinimini ortadan kaldırır. Teletekst üzerinden otomatik eşzamanlama ve kısa süreli elektrik kesintilerinde alarm ayarlarının korunması konuklarınızın rahatını artırır

 • Entegre DVB-T radyo ile tam HD (1920x1080p)

  Modern LCD ekran teknolojisi ile bu TV, 1920 x 1080p değerinde HD geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. HD giriş sinyalinin tüm formatlarında mümkün olan en iyi görüntü kalitesini sağlar. Konuklara gelişmiş izleme deneyimi sağlayan, parlak, titreşimsiz, canlı ve net görüntüler üretir. Entegre DVB-T radyo ile TV, mevcut analog kanalların yanında Dijital Karasal TV kanalları sunabilir. Ayrıca, konukların dijital radyo istasyonlarını dinlemelerine olanak sağlar.

 • Kolay, anında multimedya oynatımı için USB Konektörü

  Bu Philips TV, multimedya içeriğinin kolay ve anında oynatılması için misafirin bir USB stick bağlayabilmesini sağlar. Desteklenen oynatma biçimleri; MP3, Slayt gösterisi dosyaları (.alb) ve JPEG Resimlerdir.

 • PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak da kullanmanızı sağlar

  PC girişi ile televizyonunuzu bir bilgisayara bağlayabilir ve bir PC monitörü olarak kullanabilirsiniz.

 • Harici hoparlör bağlantısı ve ek güç kaynağı

  TV'de, harici hoparlörlerin (örneğin banyolar için olanlar) kolayca takılabilmesi için güçlendirilmiş bir ses bağlantı yuvası vardır; bu, harici donanım için harcama yapma gereğini ortadan kaldırır. Entegre ek güç kaynağı, etkileşimli bir sistem için gereken ayrı güç kaynağı gereksinimini ortadan kaldırır. Bağımsız kullanım durumunda ek güç kaynağı, enerji tasarrufu yapmak için kapatılabilir.

 • Konukların cihazları için Philips Bağlantı Paneli uyumlu

  Bu TV, Philips Bağlantı Panelleri ile sorunsuz şekilde çalışır. Konuk, bilgisayar, MP3 çalar, DVD oynatıcı, video kamera ve çeşitli cihazları kolaylıkla bağlayabilir ve bu cihazlardaki ortamların keyfini çıkarabilir. Bağlantı Panelini otomatik olarak algılama özelliği ile TV, bağlı konuk cihazındaki içeriği görüntülemek için otomatik olarak geçiş yapar.

 • Enerji tasarrufu için SmartPower

  Arka aydınlatma yoğunluğu, güç tüketimini %50'ye kadar azaltarak enerji giderlerinde önemli bir tasarruf sağlayacak şekilde sistem tarafından kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

  Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T uygulaması kapsamındaki ülkeler için lütfen Philips'e danışın.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: