Sarkıt

  Evinizi ışıkla dekore edin

  Bu güzel Philips InStyle askı lamba şampanya rengiyle krom vurguları bir araya getirir. Enerji tasarruflu ışığıyla zarafetini sergiler ve sıcaklık verir. Sıcak bir ortam oluşturmak için yüksekliği ayarlayabilir ve ışığı kısabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Evinizi ışıkla dekore edin

 • Kısma anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

  Kısma anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

  Kısma anahtarıyla Philips lambanın ışık yoğunluğunu ayarlayın (dahil değildir). Bu sayede ışık, bir özelliği vurgulamak ve samimi bir akşam yemeğinden aileniz ve arkadaşlarınızla oturma odasında geçireceğiniz güzel bir akşama kadar her tür duruma göre ortam yaratmak için ideal hale gelir.

 • Enerji tasarrufu

  Enerji tasarrufu

  Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips lambayla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

 • Işıkla gelen güzellik

  Bu Philips enerji tasarruflu lamba standart halojen lambalara kıyasla daha az enerji tüketmesinin yanı sıra de odanızda güzel bir ortam yaratır ve istediğiniz alanları ön plana çıkarmanıza olanak sağlar.

 • Askı lambanın yüksekliği kolayca ayarlanabilir

  Kabloların ortasındaki çubuğu yükselterek veya alçaltarak bu Philips askı lambanın yüksekliğini istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

 • Philips ampuller birlikte verilir

  Bu lambayla birlikte verilen Philips ampuller, lambanıza en uygun ışık kalitesini ve efektini sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: