LED TV

  Ödüllü performans

  Ambilight özelliğinin gücü bırakın sizi sarmalasın. Perfect Pixel HD engine, LED Pro ve güçlü ses özellikleri sayesinde filmler gerçekten de oturma odanızda geçiyormuş gibi hissedeceksiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ödüllü performans

Ambilight ve en iyi görüntü kalitesiyle

 • 200 Hz Clear LCD*, 1 ms performans: üstün hareketli görüntü netliği

  Üstün hareketli görüntü netliğinin keyfini çıkarın. Philips 200 Hz Clear LCD, LCD TV'lerin tepki süresini inanılmaz bir değer olan 1ms'ye getirerek en hızlı araba kovalama sahnelerinde bile hareketin içinde kalmanızı ve otomobillerin ekranın altında uzaması gibi sorunların ortadan kalkmasını sağlar.

 • Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

  Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!

 • TV'nizde çevrimiçi servisler için Wi-Fi özellikli Philips Net TV

  Net TV sayesinde çok sayıda çevrimiçi servis deneyimini yaşayın. İstediğiniz zaman, doğrudan TV'nizde filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve diğer çevrimiçi içeriğin keyfini çıkarın. Ev sinema sisteminizi Ethernet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlayın ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, DLNA onaylı PC ağı ile, uzaktan kumandayı kullanarak bilgisayarınızdaki videoları izleyebilir veya fotoğraflara erişebilirsiniz.

 • Ambilight Spectra 3 izleme deneyimini zenginleştirir

  Ambilight Spectra 3 izleme deneyimini zenginleştirir

  Ambilight Spectra 3 ile seyir deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi, ekranın arkasından TV'nin 3 tarafındaki duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir seyir deneyimi yaratır. Duvarınız ne renk olursa olsun, duvara uyarlama fonksiyonu ışığın renginin her zaman görüntüye uygun olmasını sağlar. Ambilight ile siz de büyük resmi görün.

 • Mükemmel kontrast ve parlaklık için LED Pro

  Mükemmel kontrast ve parlaklık için LED Pro

  Ödüllü Philips LED Pro ile mükemmel görüntülerin keyfini çıkarın ve %50 daha az enerji kullanın! Ekran arka aydınlatması olarak 1000'den fazla LED çalışır. Parlak görüntü bölgelerinde parlak ışık üretirler ve koyu bölgelerde tamamen kısılarak enerji tasarrufu sağlarlar. Güçlü Perfect Pixel HD Motor ile birlikte sonuç, mükemmel kontrast, netlik ve canlı renkler ile etkileyici görüntüdür. LED Pro ile, siyah koyu, beyaz ise parlaktır.

 • Bilgisayar ortam dosyalarınızı TV'nize yansıtmak için Wi-Fi MediaConnect

  Bilgisayar ortam dosyalarınızı TV'nize yansıtmak için Wi-Fi MediaConnect

  Dizüstü bilgisayarınızdaki video ve fotoğrafları TV ekranında kablosuz olarak paylaşın. Dizüstü bilgisayarınıza kurduktan sonra bunu kullanması çok kolay. Fare düğmesini bir kez tıklatarak dizüstü bilgisayarınızın ekranını geniş TV ekranına yansıtabilirsiniz. Hem kendiniz hem de başkalarıyla eğlenceyi paylaşmanın mükemmel bir yolu.

 • Benzersiz netlik için Perfect Pixel HD Engine'li Full HD

  Perfect Pixel HD Engine ile eşsiz keskinlik ve netlik elde edin. Resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sonuç izlediğiniz her şeyde keskinlik, doğal ayrıntılar, canlı renkler, mükemmel kontrast ve düzgün ve doğal hareket akışının eşsiz bir kombinasyonudur. Multimedyadan standart TV'ye tüm içerik kaynaklarında parazit ve gürültü algılama ve azaltma, net ve bıçak keskinliğinde görüntüler sunar.1920x1080p piksel değerindeki Full HD ekran, titremesiz aşamalı tarama görüntülerini mükemmel bir parlaklık ve canlılıkla sunuyor.

 • 20W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

  Müziğin ritmini ve filmlerin sarsıcı ortamını hissedin. Güçlü 20W RMS (2x10W RMS) amplifikatörlerden son derece gerçekçi bir ses yükselir. Incredible Surround, daha derin ve geniş ses çıkışıyla eksiksiz bir surround ses deneyimi yaşatarak seyir keyfinizi tamamlar.

 • Çevrimiçi Özel videostore olanakları ve İstek üzerine TV programları

  Çevrimiçi videostore olanaklarıyla en yeni filmleri doğrudan TV'de izleyin. En ünlü aşk filmlerinden aksiyon filmlerine kadar hepsi uzaktan kumandanızın ucunda. Videostore, en yeni filmlerden unutulmaz klasiklere çok geniş bir yelpazede film ve dizi seçenekleri sunuyor. Programları hep aynı saatte izlemek yerine istediğiniz programı istediğiniz zaman izleme özgürlüğüne sahip olun. En sevdiğiniz programı bir daha kaçırmayacaksınız! Catch up TV ile TV dizileri veya programları tekrar ediliyor. Koşullar ve teklifler ülkeye veya yayıncıya göre farklılık gösterebilir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 200 Hz Clear LCD, gelişmiş 100 Hz teknolojisi ile %50 çalışma hızında tarayıcı arka ışıklandırmayı bir arada sunarak saniyede 200 sahne göstermektedir.
 • 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir
 • Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.
 • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
 • Wi-Fi Media bağlantı: Video oynatımı, bilgisayarınızın hızına ve Wi-Fi bant genişliğine bağlıdır. Minimum ve önerilen sistem gereksinimleri için www.philips.com/wifimediaconnect adresini ziyaret edin. İçerik birkaç saniyelik gecikmeyle gösterilir. Görüntü ve seste küçük farklılıklar görülebilir.
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: