LCD TV

  Deneyiminizi aydınlatın

  Kendinizi büyüleyici Ambilight deneyimine bırakın. Pixel Plus 3HD özelliklerine sahip bu Flat TV'de, Mükemmel Doğal Hareket, heyecan verici görünmez ses ve Ambilight özelliklerini bir arada sunarak, yıllar boyunca deneyiminizi zenginleştirir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Deneyiminizi aydınlatın

 • Ambilight, ortam aydınlatmasıyla izleme deneyimini zenginleştirir

  Ambilight, ekrandaki görüntünün renklerini ve ışık yoğunluğunu ön plana çıkarmak için ortam ışığı üreterek, izleme keyfinize etkileyici bir katkıda bulunur. İzleme keyfinize yeni bir boyut katarak, sizi izlediğiniz görüntünün içine çeker. Ambians yaratır, daha rahat bir izleme olanağı sağlar ve algılanan detayları, kontrastı ve rengi güçlendirir. Ambilight, yaydığı ışığın renklerini ekranda değişen fona göre otomatik veya isteğe bağlı olarak değiştirebilir.

 • En keskin ve net görüntüler için Pixel Plus 3 HD

  Pixel Plus 3 HD, yüksek çözünürlüklü görüntüler için, her kalitedeki HD, standart TV sinyali ve multimedya içeriğinde, netlik, doğal ayrıntı, derinlik, canlı renkler ve doğal hareketin benzersiz bir bileşimini sunar. Gelen görüntüdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sıkıştırılmış multimedya içeriğindeki pürüzler tespit edilip azaltılır ve görüntünün net ve keskinliğinde olması sağlanır.

 • Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

  Titreşimsiz olarak heyecanın tadını çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuç, ekrandaki heyecan ne kadar hızlı olursa olsun mükemmel netlikte, daha düzgün ve daha az gürültülü görüntülerdir. Sinema kalitesini artıran hareket performansının keyfini çıkarın!

 • Eşsiz görünmez hoparlörlerle üstün ses zevki

  Kabin tasarımıyla kusursuz biçimde birleşen görünmez bir ses sistemi. Zengin izleme deneyimini tamamlayan net ve hacimli bir ses performansı sağlar.

 • USB yoluyla fotoğraf ve müzik oynatımının keyfini çıkarın

  USB yoluyla fotoğraf ve müzik oynatımının keyfini çıkarın

  USB konektörü birçok USB-Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere ve mp3 müziklere erişmenizi sağlar. USB'yi televizyonun yanındaki yuvaya takın ve kullanımı kolay ekran içerik tarayıcısını kullanarak fotoğraf ve müzik dosyalarınıza erişin. Artık fotoğraflarınızı ve müziğinizi kolayca görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

 • İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için 30000:1 dinamik kontrast

  En yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips gelişmiş video işleme ile bir araya gelen olağanüstü ışık kısma ve arka aydınlatmayı güçlendirme teknolojisi canlı görüntüler sağlar. Dinamik Kontrast, mükemmel siyah seviyesi ve koyu gölgelerle renklerin doğru çevrimiyle kontrastı artırır. Yüksek kontrasta ve canlı renklere sahip, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü sağlar.

 • DVB-T alımı için Entegre Dijital Tuner

  Dahili Dijital DVB-T tuner sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital kablo ve karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

 • Tek bir kabloyla tam dijital HD bağlantısı için 4 HDMI girişi

  HDMI, üstün görüntü kalitesi için kaynaktan ekrana, sıkıştırılmamış dijital RGB bağlantısı kurar. HDMI, kaynak aygıtıyla arasında en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır ve dijital ses içerir. HDMI, HDCP kopya korumasını kullanır. TV'nin arkasında bulunan 3 ve yanında bulunan 1 HDMI girişiyle, HD setüstü kutusu, Blu-ray oynatıcı ve oyun konsolu ya da dijital kamera gibi birden çok HD kaynağı bağlayabilirsiniz. TV'niz HD geleceğine tümüyle hazır.

 • EasyLink: TV ve bağlı cihazların HDMI CEC ile kolay kontrol edilmesi

  EasyLink, fonksiyonları bağlı cihazlar ve TV arasında paylaştırmak için HDMI CEC endüstri standardı protokolünü kullanır. Easylink ile, TV'nizdeki ve bağlı cihazlardaki ana fonksiyonları çalıştırmak için sadece uzaktan kumanda gerekir. EasyLink, sistem komutlarını aktarmak için standart HDMI kablosu kullanır. HDMI CEC ile donatılmış tüm elektronik cihazlar arasında çalışır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: