LED TV

    Rahatlayın ve TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

    Arkanıza yaslanın ve Philips 5000 Serisi 32PFL5406 LED TV'nin mükemmel LED kalitesiyle keyifli bir TV akşamının tadını çıkarın. Daha net ve canlı görüntüler için Pixel Plus engine ile desteklenir ve orijinal ses çıkışıyla tamamlanır. Tüm faydaları görün

  • Rahatlayın ve TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

    Play Pause
    You need Flash to see video.
    Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

5000 series LED TV

81 cm (32 inç), HD Ready, DVB-T/C 32PFL5406H/12 Benzer ürünler bul

Rahatlayın ve TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

parlak 100 Hz PMR LED görüntü ile

  • Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

    Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

    Bu TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

  • Mükemmel hareket netliği için 100 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

    Mükemmel hareket netliği için 100 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

    Panel yenileme hızı ve benzersiz görüntü işleme özelliğini birleştiren Perfect Motion Rate (PMR), ekrandaki en hızlı hareketlerde bile net ve canlı görüntüler sağlamak üzere mükemmel hareket netliği oluşturur.

  • Clear Sound ile her sesi duyun

    Clear Sound ile her sesi duyun

    Clear Sound, ister konuşma ister şarkı olsun, sarf edilen her sözcüğün anlaşılma düzeyini önemli ölçüde artıran yenilikçi bir ses teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde her şeyi duyabilir ve izlediğiniz programdan en büyük keyfi alırsınız.

  • 3 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

    3 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

    HDMI, cihazdan TV'ye ses ve görüntü sinyallerini taşıyan tek bir kablodur ve bu sayede kablo dağınıklığını ortadan kaldırır. Bu kablo sinyalleri sıkıştırmadan taşıyarak ekranda en yüksek görüntü kalitesini elde etmenizi sağlar. Philips Easylink ile TV, DVD, BluRay, uydu alıcısı veya ev sineması sistemi gibi cihazlarda birçok işlemi yapmak için tek ihtiyacınız olan bir uzaktan kumanda.

  • Muhteşem multimedya oynatımı için USB

    Muhteşem multimedya oynatımı için USB

    USB konektör birçok USB-Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere, mp3 müziklere ve video dosyalarına erişmenizi sağlar. USB'yi TV'nin yanındaki yuvaya takın ve kullanımı kolay ekran üzeri içerik tarayıcısıyla multimedya içeriğine erişin. Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

  • Basit ekranda yardım özelliği kurulumunuz sırasında size rehberlik eder

    Basit ekranda yardım özelliği kurulumunuz sırasında size rehberlik eder

    Yeni özelleştirme sihirbazı ayarlarınızı kolayca yapmanızı sağlar. TV, tercih ettiğiniz ayarları seçebilmeniz için farklı görüntü ayarlarını yan yana görüntüler. Bu özellik kurulumunuzu hızlı ve kolay adımlarla yapmanıza yardımcı olur.

  • Kurulum yardımı ile kolay kurulum

    Kurulum yardımı ile kolay kurulum

    Adım adım kurulum yardımcısı ile bu TV'nin kurulumu oldukça kolaydır. Kurulum yardımcısının gösterdiği birkaç ekran üzerinde, temel ayarların kolayca seçilebileceği seçenekler yer alır. Böylece TV performansını zor terimler ya da ayarlarla uğraşmadan hızla kişisel tercihinize göre ayarlayabilirsiniz.

  • Daha fazla ayrıntı ve netlik için Pixel Plus özellikli HD Ready TV

    Pixel Plus, satır ve piksel sayısını artıran bir dijital görüntü işleme teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde, görüntü hangi kaynaktan gelirse gelsin her zaman çok daha net, çok daha ayrıntılı ve derin görüntüler elde edilir.

  • 20W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

    Müziğin ritmini ve filmlerin sarsıcı ortamını hissedin. Güçlü 20W RMS (2x10W RMS) amplifikatörlerden son derece gerçekçi bir ses yükselir. Incredible Surround, daha derin ve geniş ses çıkışıyla eksiksiz bir surround ses deneyimi yaşatarak seyir keyfinizi tamamlar.

  • Set üstü kutu olmadan HD alımı için entegre MPEG-4 radyo

    Entegre dijital radyo sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital kablo ve karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör
  • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
  • Entegre dijital TV tuneri kullanılarak enerjiden tasarruf edilebilir
  • 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir
  • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
  • ZERO güç kapatma düğmesi kullanılarak bekleme durumundaki enerji tüketimi 0'a indirilebilir
  • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: