geniş ekran flat TV

  geniş ekran flat TV

  Üstün görüntü kalitesi

  Pixel Plus ve en yeni LCD teknolojisi ile üstün görüntü kalitesine ve nefes kesici bir tasarıma sahip bu Flat TV ile dünyanız değişecek. Dijital Medya Okuyucu ile Multimedya hafıza kartlarından gösterim yapabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün görüntü kalitesi

Pixel Plus teknolojisi ve gözalıcı tasarımıyla

 • 1366 x 768p çözünürlüklü HD LCD WXGA ekran

  En son LCD teknolojisine sahip bu WXGA ekran, 1366 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğüne sahiptir. En iyi parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titreşimsiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • Daha iyi ayrıntı, derinlik ve netlik için Pixel Plus

  Pixel Plus, satır ve piksel sayısını artıran bir dijital görüntü işleme teknolojisidir. Hangi kaynaktan gelirse gelsin, sonuç her zaman çok daha net, çok daha ayrıntılı ve derin görüntülerdir.

 • Işık Sensörlü Aktif Kontrol, en uygun görüntüyü sağlar.

  Aktif Kontrol (Active Control), resim kalitesi ayarlarını otomatik olarak yapmak için gelen analog sinyalleri ölçerek ve analiz ederek resim kalitesini optimize etmenin eşsiz ve akıllıca bir yöntemini sağlar. Işık Sensörlü Aktif Kontrol, resim parlaklığını odadaki ortam aydınlık seviyesine göre ayarlamak için bir sensör kullanır.

 • Virtual Dolby Digital ile yaşamın gerçek sesleri

  Virtual Dolby Digital, surround ses efektlerini güçlendirmeye yönelik bir ses teknolojisidir. Ek hoparlörlere gerek olmadan Dolby Pro Logic etkisi yaratır. Televizyon izlemekten daha çok keyif alırsınız.

 • Şık tasarımlı uygun sehpası ile birlikte

  Uygun tasarımlı bir masaüstü stand ile birlikte gelir.

 • Teletekste anında erişim için 1200 sayfa Hypertext

  Teletekst, çoğu yayıncının yayınladığı ortak bir sistemdir. 1200 sayfalık akıllı metin özelliği, sayfaları değiştirirken son derece hızlı bir bilgi erişimi sağlar.

 • Dijital Medya Okuyucu, resimlerinTV'de görünmesini ve paylaşılmasını sağlar

  Dijital Medya Okuyucu size, hafıza kartlarını (CF Type 1, SD kartlar, MMC, MS, SM) doğrudan DVD oynatıcıa veya TV'ye takıp en sevdiğiniz fotoğrafları görüntülemenize, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanıza olanak tanır. Artık zahmetli bağlantılarla veya pahalı adaptör kartlarıyla uğraşmanıza gerek yok.

 • Tek bir kabloyla tam dijital HD bağlantısı için HDMI girişi

  HDMI, kaynaktan ekrana, sıkıştırılmamış dijital RGB (KYM) bağlantısı kurar. Analog sinyale çevrilme işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sağlar. Kalite kaybına uğramamış sinyal sayesinde titreşim azalır ve daha net bir görüntü elde edilir. HDMI, kaynak aygıtıyla arasında en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır, ancak dijital ses içerir. HDMI, HDCP kopya korumasını kullanır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: