TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Bu Philips Cineos TV, Pixel Plus ile görüntü kalitesini yeni zirvelere taşırken tüm HD kaynaklarından Yüksek Çözünürlüklü keskinlik, artırılmış derinlik etkisi, gerçek doğal ayrıntılar, parlak ve canlı renkler sunuyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Cineos TV

29", real flat, 100Hz dijital tarama 29PT9521/12 Benzer ürünler bul

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Pixel Plus özellikli HD teknolojisine hazır

 • Gerçek Düz (Real Flat) görüntü tüpü çok gerçekçi görüntüler sağlar.

  Daha düz bir tüp daha geniş izleme açısı sağlarken, yansımaları da en aza indirerek, mümkün olan en iyi görüntüyü sağlar.

 • 480p,576p,720p,1080i formatlarına uygun Yüksek Çözünürlüklü TV

  HD özellikli TV, diğer televizyonlara göre çok daha ayrıntılı ve net görüntü sağlar. Görüntünün gerçekçi ve üstün parlaklığı size gerçeklik hissi verir. Yüksek Çözünürlüklü TV sinyali algılama donanımına sahip televizyonunuz, HDTV yayını gibi kaynaklarla tamamen uyumludur. Bu set ayrıca, HDMI (HDCP), YPbPr ve DVI audio gibi tüm HD bağlantılarıyla da uyumludur.

 • Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus

  Pixel Plus, satır ve piksel sayısını artıran bir dijital görüntü işleme teknolojisidir. Hangi kaynaktan gelirse gelsin, sonuç her zaman çok daha net, çok daha ayrıntılı ve derin görüntülerdir.

 • 100Hz Dijital Tarama, daha titreşimsiz, daha rahat izlenecek görüntüler sağlar

  Geleneksel bir TV, bir resmi saniyede 50 kez tarama yaparak görüntüler (50Hz). Bu frekans, insan gözü tarafından titremeli bir resim şeklinde algılanabilir. 100Hz setler saniyede 100 kez tarama yaparak resim görüntülemesi gerçekleştirdiklerinden dolayı alan titremesini ortadan kaldırırlar. Philips'in dijital tarama yöntemi, çizgi titreşimi hızını iki katına çıkararak algılanamaz hale getirir. Sonuçta gözleri dinlendiren daha dengeli bir görüntü elde edilmiş olur.

 • Işık Sensörlü Aktif Kontrol, en uygun görüntüyü sağlar.

  Aktif Kontrol (Active Control), resim kalitesi ayarlarını otomatik olarak yapmak için gelen analog sinyalleri ölçerek ve analiz ederek resim kalitesini optimize etmenin eşsiz ve akıllıca bir yöntemini sağlar. Işık Sensörlü Aktif Kontrol, resim parlaklığını odadaki ortam aydınlık seviyesine göre ayarlamak için bir sensör kullanır.

 • Sinema benzeri bir ses deneyimi için Sanal Dolby Surround

  Sanal Dolby Surround, surround ses efektlerini güçlendirmeye yönelik bir ses teknolojisidir. Arkaya ek hoparlör yerleştirmeden Dolby Pro Logic etkisi yaratır. Televizyon izlemekten daha çok keyif alırsınız.

 • Teletext Çift Ekran ile teletext ve TV aynı anda izlenebilir.

  Video ve teletext çift ekranı, video ve teletext sayfalarının aynı kanal üzerinden tek bir ekranda görüntülenmesine olanak sağlar.

 • 1200 sayfa Akıllı Metin

  Teletext, çoğu yayıncının yayınladığı ortak bir sistemdir. 1200 sayfalık akıllı metin, sayfaları değiştirirken hızlı bir bilgi erişimi sağlar.

 • Tam dijital Yüksek Çözünürlükte bağlantı için HDMI

  HDMI, kaynaktan ekrana sıkıştırılmamış dijital bir RGB (KYM) bağlantı yapar. Analoğa sinyal çevrilmesi işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sunar. Kalite kaybına uğramamış sinyalin sayesinde azaltılmış titreşim ve daha net bir resim elde edilir. HDMI, kaynak cihazıyla arasında akıllıca bir şekilde en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır ancak dijital audio içerir. HDMI, HDCP kopyalama koruması kullanır.

 • Kaliteli oynatma için Komponent Video Girişi

  Komponent Video, analog video için en yüksek kalitedeki ara bağlantı standardıdır. S-video ve kompozit videodan daha net bir görüntü sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: