TV

  TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Bu 29" flat TV'de yüksek kontrast, daha parlak ve gerçeğe yakın görüntü sunan Real Flat resim tüpü ve iki dahili hoparlör üzerine yayılan Incredible Surround ses efekti bulunmaktadır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Crystal Clear (Kristal Netlik) ile

 • Gerçek Düz (Real Flat) görüntü tüpü çok gerçekçi görüntüler sağlar.

  Daha düz bir tüp daha geniş izleme açısı sağlarken, yansımaları da en aza indirerek, mümkün olan en iyi görüntüyü sağlar.

 • Crystal Clear (Kristal Netlik) görüntü derinliğini artırır

  Artı kontrast ve renk geliştirme gibi görüntü iyileştirme özelliklerini bir arada sunan Crystal Clear (Kristal Netlik), görüntü derinliği sağlar.

 • Gelişmiş ses deneyimi için Incredible Surround™

  Incredible Surround, Philips'in geliştirdiği, ses alanını ciddi bir biçimde büyüterek sesin içinde kaybolmanızı sağlayan bir ses teknolojisidir. Gelişmiş elektronik faz kaydırması özelliğini kullanan Incredible Surround, sol ve sağ kanalın seslerini, iki hoparlör arasındaki sanal mesafeyi artıracak şekilde birleştirir. Daha geniş olan bu ses dağılımı, stereo efektlerini büyük ölçüde geliştirir ve daha doğal ses boyutları oluşturur. Incredible Surround, ek hoparlör kullanmaksızın, daha derin ve geniş bir surround ses elde etmenizi sağlar.

 • Teletekste hızlı erişim için 10 Sayfa Akıllı Metin.

  Teletekst, çoğu yayıncının yayınladığı ortak bir sistemdir. 10 sayfalık akıllı metin özelliği, sayfaları değiştirirken bilgiye son derece hızlı erişim sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: