Flat TV

  Sınıfının en iyisi ve süper ince tasarım

  Pixel Plus ve en yeni LCD teknolojisi ile üstün görüntü kalitesine sahip bu Philips Modea Flat TV dünyanızı değiştirecek. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Modea Flat TV

26 inç, LCD, HD Teknolojisine Hazır 26PF9320/10 Benzer ürünler bul

Sınıfının en iyisi ve süper ince tasarım

 • HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır

  HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır

  Yüksek Çözünürlüklü TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV setüstü kutusu veya Blue-ray disk gibi HD (Yüksek Çözünürlüklü) kaynaklarına hazır olun. HD Teknolojisine Hazır, aşamalı tarama özelliğinin ötesinde bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Yüksek çözünürlükle TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesiyle ilgili avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmak amacıyla EICTA tarafından konmuş katı standartlara uygundur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantısı vardır. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyalleri görüntüleyebilir.

 • Yüksek çözünürlükte LCD WXGA ekran, 1280 x 768p

  En son LCD ekran teknolojisine sahip bu WXGA ekran, size 1280 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir HD çözünürlüğü sunar. Optimum parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • Daha iyi ayrıntı, derinlik ve netlik için Pixel Plus

  Pixel Plus, satır ve piksel sayısını artıran bir dijital görüntü işleme teknolojisidir. Hangi kaynaktan gelirse gelsin, sonuç her zaman çok daha net, çok daha ayrıntılı ve derin görüntülerdir.

 • 2D Tarama Filtresi, resimleri netleştirerek daha ince ayrıntı sağlar

  2D tarama filtresi, resim çözünürlüğünü artırmak ve bozulmayı en aza indirmek için, ikisini ayrı olarak işlemek üzere video sinyallerindeki renk ve parlaklık bilgilerini ayırır.

 • Sinema benzeri bir ses deneyimi için Virtual Dolby Surround

  Sanal Dolby Surround, surround ses efektlerini güçlendirmeye yönelik bir ses teknolojisidir. Arkaya ek hoparlör yerleştirmeden Dolby Pro Logic etkisi yaratır. Televizyon izlemekten daha çok keyif alırsınız.

 • Ultra ince tasarım

  Etkileyici dış görünüşe sahiptir.

 • Sevdiğiniz radyo istasyonlarını dinlemek için dahili FM tuner.

  40 istasyon hafızalı bir FM tuner dahili olarak bulunmaktadır. Ekranda istasyon adı gösterme özelliği, gezinmeyi kolaylaştırır ve dinleme sırasında kullanılmak üzere kullanışlı bir Saatli Ekran Koruyucusu da yer almaktadır.

 • PC içeriğini televizyonunuzdaki ikinci bir pencerede görüntüleyebilirsiniz

  Picture-in-Graphics, ana resmin içinde, ana TV ekranınızdaki veri/grafikleri izlemenizi sağlayan küçük bir penceredir. Veri/grafiklerle TV'yi aynı anda seyredebilmenizi sağlar.

 • DVI-D en iyi dijital resimleri sağlar

  Bir DVI-D girişi, kaynaktan ekrana sıkıştırılmamış dijital bir RGB bağlantı yapar. Dijital sinyalin analoga çevrilmesi işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sunar. Kalite kaybına uğramamış sinyalin sayesinde azaltılmış titreşim ve daha net bir resim elde edilir. DVI girişi, HDMI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır ve HDCP kopya koruması da kullanır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: