SmartImage özellikli LCD monitör

  Şık, yüksek performanslı ekran

  Bu şık Philips 3D Gioco ekran ile oyun deneyiminizi zenginleştirin. Ultra dar çerçevesi, parlak renkleri ve üstün titreşimsiz 3D performansı ile efsanevi tasarıma sahip Philips Gioco siz oyun deneyimine hazırlar! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Brilliance SmartImage özellikli LCD monitör

Gioco, 58, 4 cm / 23 inç, 3D, FPR gözlüğü 238G4DHSD/00 Benzer ürünler bul

Şık, yüksek performanslı ekran

sürükleyici 3D oyun oynama için

 • Ultra Dar Çerçeve ile minimalist görünüm

  En son teknoloji ürünü panellerin kullanıldığı yeni Philips ekranlar, dış çerçeve kalınlığı 2,5 mm'ye düşürülerek minimalist bir yaklaşımla tasarlanmaktadır. Yaklaşık 9 mm'lik panel içi siyah matris şerit de hesaba katıldığında, genel çerçeve boyutları önemli ölçüde azaltılarak izleyicinin dikkatin dağılması önlenir ve izleme boyutu en üst düzeye çıkarılır. Oyun, grafik tasarımı ve profesyonel uygulamalar gibi birden fazla ekran veya dizilim kurulumları için ideal olan ultra dar çerçeveli ekran, size tek bir büyük ekran kullanıyormuşsunuz hissi verir.

 • AH-IPS LED canlı renklere sahip harika görüntüler sunar

  AH-IPS LED canlı renklere sahip harika görüntüler sunar

  Philips'in en yeni ekranı, geliştirilmiş yapıdan faydalanan gelişmiş AH-IPS panel kullanarak diğer geniş ekranlı panellere kıyasla daha iyi renk üretimi, tepki süresi ve güç tüketimi sağlar. Standart TN panellerin aksine, AH-IPS panellerde Gama dalgalanması en düşük düzeyde olur, böylece 178/178 derecede ve dönme modunda bile istikrarlı renkler sunar. Dikkat çekici performansı ile fotoğraf rötuşu, grafik uygulamaları ve web'de gezinme gibi her zaman renk doğruluğu ve istikrarlı parlaklık gerektiren uygulamalar için idealdir.

 • Oyuncular için optimize edilmiş SmartImage oyun modu

  Oyuncular için optimize edilmiş SmartImage oyun modu

  Yeni Philips oyun ekranı, oyuncular için ayarlanan ve size farklı seçenekler sunan hızlı erişim OSD'sine sahiptir. "FPS" modu (First person shooting - Birinci şahıs nişancı) oyunlardaki karanlık temaları geliştirerek karanlık bölgelerdeki gizli nesneleri görmenizi sağlar. "Yarış" modu ekranı ayarlayarak hızlı tepki süreleri ve yüksek renkler sunmanın yanı sıra görüntüyü de ayarlar. "RTS" modu (Real time strategy - Gerçek zamanlı strateji) hem belirli alanların vurgulanmasını hem de boyut ve görüntü ayarlamaları yapılmasını sağlayan özel SmartFrame moduna sahiptir. Oyuncu 1 ve Oyuncu 2 modları farklı oyunlara göre özelleştirilmiş kişisel ayarlar sunarak en iyi performansın elde edilmesini sağlar.

 • Full HD eğlence için HDMI-ready

  Full HD eğlence için HDMI-ready

  HDMI uyumlu bir cihazda Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü (HDMI) girişi, bir PC veya set üstü kutular, DVD oynatıcılar, A/V alıcılar ve video kameralar gibi birçok AV kaynağından bir kabloyla gelen yüksek kaliteli dijital video ve ses sinyallerini kabul etmek için tüm gerekli donanımlar bulunmaktadır.

 • Titreşimsiz 3D performansı

  Titreşimsiz 3D sayesinde uzun saatler boyunca rahatça eğlenebilirsiniz. Uygun fiyatlı, hafif ve titreşimsiz gözlükler pil ya da kablo bağlantısı gerektirmez. Artık hiçbir zorluk yaşamadan 3D performansının tadını ailenizle birlikte çıkarabilirsiniz!

 • HDMI özellikli en yeni Blu-ray ve oyun konsollarıyla Otomatik 3D

  HDMI 1.4a uyumlu Blu-ray oyun ve film oynatıcılarında Philips 3D ekran 3D moduna otomatik olarak geçerek olağanüstü görüntüleri anında ekranınıza getirir. Böylece zahmetli ayarlama işlemleri yapmanız gerekmez.

 • Doğrudan tuş erişimiyle 2D'yi 3D'yi dönüştürün

  Tek bir tuşa basarak 2D koleksiyonunuzu 3D'ye dönüştürün! Çerçevedeki bir kısayol tuşuyla erişilebilen bu özellik, en sevdiğiniz 2D oyun, film ve videolardan oluşan koleksiyonunuzu 3D biçiminde yeniden keşfetmenize olanak sağlar.

 • SmartControl: Kolay ekran ayarı için

  Ekran performansı ayarlarını yapmayı sağlayan PC yazılımı. Ekran ayarı yapmak için Philips kullanıcılara iki seçenek sunar. Ekranın üzerindeki düğmeleri kullanarak ekran menüsünde gezinebilir veya Philips SmartControl yazılımını kullanarak ayarları alışageldiğiniz şekilde kolayca değiştirebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Baş dönmesi, baş ağrısı veya yönelim bozukluğu gibi rahatsızlıkları önlemek için uzun süre 3D izlememenizi öneririz.
 • Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.
 • 3D ve sağlık konusunda daha fazla bilgi edinmek için lütfen kullanma kılavuzunu dikkatle okuyun.
 • VGA kartları ve 3D çalışmaya ilişkin diğer gereksinimler hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen www.philips.com/support adresini ziyaret edin.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: