PC Ürünleri, Tabletler ve Telefonlar

  LCD monitör, LED arka aydınlatma

  USB monitörün kolaylığı

  Yeni Philips USB monitörle sadeliğin dünyasına adım atın. Dizüstü bilgisayarınızdaki USB 2.0 bağlantı noktaları, tek bir kablo bağlantısıyla monitörünüze dijital görüntü ve güç iletir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD monitör, LED arka aydınlatma

S-line, 21, 5" / 54, 6 cm, USB monitör 221S3UCS/00 Benzer ürünler bul

USB monitörün kolaylığı

Güç ve görüntü için tek bir USB kablosu

 • LED teknolojisi sayesinde anında açılır

  Beyaz LED'ler, tamamen yanarak tutarlı parlaklık veren ve daha hızlı çalışma süresi sunan dijital cihazlardır. LED'ler cıva içermediğinden, geri dönüşüm ve atık işlemleri çevreye zarar vermeden gerçekleştirilir. LED'ler sayesinde LCD arka aydınlatması daha iyi kontrol edilir ve bunun sonucunda son derece yüksek, mükemmel bir kontrast oranı elde edilir. Ayrıca, ekranın her noktasında tutarlı parlaklık sayesinde doğal renkler sunar.

 • Güç ve görüntü iletimi için tek bir USB 2.0 dizüstü bilgisayar bağlantısı

  Philips USB monitör, tek bir USB kablosu aracılığıyla doğrudan dizüstü bilgisayarınızın USB portlarından görüntü ve güç alabilir. Ekstra güç veya video kablosu gerekmediği için, dizüstü bilgisayarınızla monitör arasında son derece az enerji kullanan, tek kablolu, basit bir bağlantı kurabilirsiniz.

 • Son derece düşük enerji tüketimi

  USB monitör, düşük güç tüketen özel bir LED arka aydınlatma kullanır ve bu sayede gerekli gücü doğrudan dizüstü bilgisayarınızın USB portlarından alabilir. Yaklaşık 9 Watt güç tüketimiyle, eşdeğer bir standart monitöre kıyasla yaklaşık %50 daha az enerji tüketir.

 • 70mm yükseklik ayarı ile ideal oturma konumu

  Compact Ergo Base, kullanıcının maksimum görüntüleme rahatlığı ve verimliliği elde edebileceği şekilde eğilebilen, dönebilen ve yüksekliği ayarlanabilen, 'kullanıcı dostu' bir Philips monitör kaidesidir.

 • Cıva İçermez çevre dostu ekran

  LED arka aydınlatmalı Philips monitörlerde, insanlar ve hayvanlar için en tehlikeli doğal maddelerden biri olan cıva bulunmaz. Bu sayede, üretiminden atılmasına kadar, ürünün tüm kullanım ömrü boyunca çevre dostu olması sağlanır.

 • İdeal izleme açısı için eğilme ve dönme ayarı

  Tabanlıkta bulunan ekran eğilme ve yana yatma mekanizması monitörün yana eğilmesini ve ileri veya geri yatmasını sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Nadir durumlarda, dizüstü bilgisayarınızın 2 USB portu monitör için yeterli güç çıkışına sahip olmayabilir; bu durumda opsiyonel bir DC adaptörü almanız gerekebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: