LCD geniş ekran monitör

  Yüksek Çözünürlüklü Video için HDMI

  Yüksek çözünürlüklü ortam eğlencesinin keyfini çıkarın! Yüksek kaliteli ses ve video eğlencesi için HDMI ve SPDIF ile bu geniş ekran 220XW8, üstün performans ve önemli pratik özellikler sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yüksek Çözünürlüklü Video için HDMI

 • SmartImage: Optimize edilmiş, kullanıcı dostu ekran deneyimi

  SmartImage: Optimize edilmiş, kullanıcı dostu ekran deneyimi

  SmartImage, ekranınızda görüntülenen içeriği analiz eden, patentli ve öncü Philips teknolojilerinin olağanüstü bir birleşimidir. Yaptığınız seçime bağlı olarak SmartImage kontrastı, renk doygunluğunu, fotoğraf ve videoların netliğini geliştirerek mükemmel bir ekran performansı sağlar; bunları tek bir düğmeye basılmasıyla, gerçek zamanlı olarak yapar.

 • SmartContrast: İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için

  SmartContrast: İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için

  SmartContrast, görüntülediğiniz içeriği analiz eden, en iyi dijital görüntüleri vermek amacıyla dinamik olarak kontrastı geliştirmek için otomatik olarak renkleri ayarlayan ve arka aydınlatma yoğunluğunu kontrol eden, koyu renk tonlarının görüntülendiği videoları izlerken veya oyunları oynarken daha fazla eğlence sunmak için optimum kontrast sağlayan bir Philips teknolojisidir. Ekonomi modunu seçtiğinizde, günlük ofis uygulamalarının en doğru şekilde görüntülenmesi ve daha düşük güç tüketimi için kontrast ayarlanır ve arka aydınlatmaya hassas ayar uygulanır.

 • Farklı görüntüleme gereksinimleri için tepki süresini optimum seviyeye getirin

  Farklı görüntüleme gereksinimleri için tepki süresini optimum seviyeye getirin

  SmartResponse, tepki süresini uygulama gereksinimlerine göre ayarlayan, oyunlar ve videolarda daha hızlı tepki süreleri sağlarken fotoğrafların ve statik görüntülerin görüntülenmesi sırasında renk doygunluğunu artıran mükemmel bir Philips teknolojisidir.

 • Çalışma ortamınızı kişiselleştirmek ve düzenlemek için SmartAccessory

  Çalışma ortamınızı kişiselleştirmek ve düzenlemek için SmartAccessory

  SmartAccessory, çalışma ortamınızı derli toplu ve düzenli tutmak amacıyla web kamerası gibi çevre birimleri ya da kırtasiye eşyalarını monitörünüzün kasasına kolaylıkla takmak için yenilikçi ve kullanımı kolay bir çözümdür. Monitör, kasasına takılan ve kırtasiye eşyaları, web kameralar gibi küçük çevre birimleri için dahili ya da opsiyonel tutucu çeşitlerini barındırmak amacıyla yukarı ve aşağı ya da sola ve sağa hareket eden, işle ilgili ya da kişisel öğelerin kullanışlı şekilde gözünüzün önünde ve elinizin altında tutan evrensel arayüzlü çok fonksiyonlu klipslerle donatılmıştır.

 • Çevre birimlerinin kolayca bağlanabilmesi için USB bağlantı noktası

  Çevre birimlerinin kolayca bağlanabilmesi için USB bağlantı noktası

  USB portu, kullanıcının USB bellek cihazları, kamera, portatif HDD, Web kamerası, PDA, Yazıcı ve USB bağlantısı bulunan birçok tak ve çalıştır multimedya cihazını kolayca bağlayabilmesini mümkün kılar. Monitörde bulunan pratik USB 2.0 portu USB 2.0 sinyallerinin bilgisayara aktarılabilmesini sağlar. Kamera veya HDD gibi monitörün USB portu tarafından sağlanabilecek olandan daha fazla güç gereksinimi olan birçok cihazın ayrıca açılması gerektiğini unutmayın

 • Yüksek kalite için HDMI uyumlu, tek kabloyla video ve ses

  HDMI uyumlu bir cihazda Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü (HDMI) girişi, bir PC veya set üstü kutular, DVD oynatıcılar ve A/V alıcılar gibi birçok AV kaynağından bir kabloyla gelen yüksek kaliteli dijital video ve ses sinyallerini kabul etmek için tüm gerekli donanımlar bulunmaktadır.

 • SPDIF koaksiyel bağlantı üzerinden güvenilir ses

  SPDIF koaksiyal kablo, dijital ses cihazı bağlamanın oldukça güvenilir bir yoludur.

 • Büyük, geniş ekran: Tek bir ekranla mesajlaşın, e-posta yazın ve video izleyin

  Daha yüksek en-boy oranına sahip geniş ekranla daha fazla şey görüntüleyin ve daha fazla eğlenin, daha fazla işinizi halledin.

 • Yüksek parlaklık ve keskin renkler için ActiveBright

  ActiveBright, üstün parlaklık, çok keskin renkler ve geniş izleme açısıyla sunduğu mükemmel görüntüleriyle, en iyi multimedya eğlencesi için yüksek çözünürlüklü televizyonlara yakın bir kalite sağlar.

 • SmartControl II ile zahmetsiz görüntü performansı ayarı

  SmartControl II, ince ayar çözünürlük, renk kalibrasyonu ve parlaklık, kontrast, saat ve faz, konum, RGB, beyaz nokta ve - dahili hoparlörlü modellerde - ses ayarı dahil diğer ekran ayarlarında size yardımcı olan, kullanımı kolay ekran grafik arayüzlü ve monitör tabanlı bir yazılımdır.

 • Dahili hoparlörlerle multimedya keyfini yaşayın

  Monitöre entegre edilmiş hoparlörler.

 • PC kapalı olduğunda bile harici ses cihazlarından müzik çalın

  Gelişmiş dahili sabit yazılım video girişi olmadığı durumlarda bile taşınabilir teyp, CD veya MP3 çalar gibi harici ses cihazlarından ses yayını yapar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: