LCD geniş ekran monitör

  LCD geniş ekran monitör

  Şık ambalajında dijital HD-TV monitör

  Bu çok işlevli geniş ekran monitörde iş ve eğlenceyi bir araya getirin! Geniş izleme alanı, TV, video ve HDMI girişlerinin yanı sıra dahili hoparlörleriyle Philips 220TW9 verimliliğinizi artıracak ve sizi eğlencede son noktaya taşıyacak. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD geniş ekran monitör

22" genişlik, WSXGA+ 220TW9FB/00 Benzer ürünler bul

Şık ambalajında dijital HD-TV monitör

 • HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır

  HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır

  Yüksek Çözünürlüklü TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV setüstü kutusu veya Blue-ray disk gibi HD (Yüksek Çözünürlüklü) kaynaklarına hazır olun. HD Teknolojisine Hazır, aşamalı tarama özelliğinin ötesinde bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Yüksek çözünürlükle TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesiyle ilgili avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmak amacıyla EICTA tarafından konmuş katı standartlara uygundur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantısı vardır. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyalleri görüntüleyebilir.

 • Gelişmiş ses deneyimi için Incredible Surround

  Gelişmiş ses deneyimi için Incredible Surround

  Incredible Surround, Philips'in geliştirdiği, ses alanını ciddi bir biçimde büyüterek sesin içinde kaybolmanızı sağlayan bir ses teknolojisidir. Gelişmiş elektronik faz kaydırması özelliğini kullanan Incredible Surround, sol ve sağ kanalın seslerini, iki hoparlör arasındaki sanal mesafeyi artıracak şekilde birleştirir. Daha geniş olan bu ses dağılımı, stereo efektlerini büyük ölçüde geliştirir ve daha doğal ses boyutları oluşturur. Incredible Surround, ek hoparlör kullanmaksızın, daha derin ve geniş bir surround ses elde etmenizi sağlar.

 • Crystal Clear (Kristal Netlik) III gelişmiş kalitede doğal görüntüler verir

  Crystal Clear (Kristal Netlik) III, daha iyi bir görüntü elde etmek için tüm gelişmeleri bir araya getirir. Her zaman en doğal görünen renkleri elde edebilmeniz için bir 2D Tarama filtresi, Dinamik kontrast, Mavi yayma ve Yeşil gelişimlerini içerir.

 • TV programlarını PC monitörünüzde izlemek için entegre TV alıcısı

  Monitöre entegre edilmiş, bilgisayar verilerininin yanında televizyon sinyallerini de görüntülemeye yarayan televizyon tuneri.

 • 1680 x 1050p çözünürlüklü HD LCD ekran

  En son LCD teknolojisine sahip bu WSXGA ekran, 1680 x 1050p piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğüne sahiptir. En iyi parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titreşimsiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • 5 ms hızlı tepki süresi

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • Tek bir kabloyla tam dijital HD bağlantısı için 2 HDMI girişi

  HDMI, üstün görüntü kalitesi için kaynaktan ekrana, sıkıştırılmamış dijital RGB bağlantısı kurar. HDMI, kaynak aygıtıyla arasında en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır ve dijital ses içerir. HDMI, HDCP kopya korumasını kullanır. TV'nin arkasında bulunan bir ve yanında bulunan bir HDMI girişiyle, HD setüstü kutusu, Blu-ray oynatıcı ve oyun konsolu ya da dijital kamera gibi birden çok HD kaynağı bağlayabilirsiniz. TV'niz HD geleceğine tümüyle hazır.

 • EasyLink: TV ve bağlı cihazların HDMI CEC ile kolay kontrol edilmesi

  EasyLink, fonksiyonları bağlı cihazlar ve TV arasında paylaştırmak için HDMI CEC endüstri standardı protokolünü kullanır. Easylink ile, TV'nizdeki ve bağlı cihazlardaki ana fonksiyonları çalıştırmak için sadece uzaktan kumanda gerekir. EasyLink, sistem komutlarını aktarmak için standart HDMI kablosu kullanır. HDMI CEC ile donatılmış tüm elektronik cihazlar arasında çalışır.

 • Akıllı mod izlediğiniz kaynağa göre mükemmel modu seçer

  Optimum görüntü ve ses video kaynağı, içerik türü, odanın çevresi, monitör vs. birçok etkene bağlıdır. Akıllı Mod, televizyonunuzu kullanış biçiminizle kullanışlı biçimde önceden ayarlanmış görüntü ve ses ayarlarına sahiptir. 'Kişisel' ayarı, tercihinize göre kendi görüntü ayarlarınızı tanımlama olanağı sunar, kaydedin ve daha sonraki seçimlerinizde tekrar erişin. Tüm bunlar, optimum ayarlar için kullanışlı bir biçimde televizyonunuza entegre edilmiştir.

 • DVB-T alımı için Entegre Dijital Tuner

  Dahili Dijital DVB-T tuner sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital kablo ve karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

 • Kullanımı kolay uzaktan kumanda dahil

  Kullanımı kolay uzaktan kumanda dahil

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: