TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Bu TV, yüksek resim kalitesini mono ses ile birleştirir. Aynı zamanda gelişmiş görüntüleme, kolay erişimli ön bağlantılar ve tek sayfa Teletext ile Akıllı Görüntü (Smart Picture) özelliğine de sahiptir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Görüntü deneyiminizi geliştirin

ile kristal netlik

 • Daha iyi kontrast için Black Matrix resim tüpü

  Bir Black Matrix resim tüpü, gün ışığında izleme koşullarında görüntülerin kontrastını arttırır.

 • Crystal Clear (Kristal Netlik) görüntü derinliğini artırır

  Artı kontrast ve renk geliştirme gibi görüntü iyileştirme özelliklerini bir arada sunan Crystal Clear (Kristal Netlik), görüntü derinliği sağlar.

 • Daha kolay kurulum için Tak ve Çalıştır özelliği

  Tak ve Çalıştır, yeni bir bileşeni kurabilmenizi veya ekleyebilmenizi ve bu bileşeni, karmaşık kurulum prosedürleri izlemeye veya teknik analiz yapmaya gerek kalmadan çalıştırabilmenizi sağlar.

 • Görüntüleme yönteminizi özelleştirmek için Akıllı Görüntü ve Akıllı Ses

  Akıllı Görüntü ve Akıllı Ses için Philips önayar modları, uzaktan kumanda üzerindeki tek bir tuş yoluyla doğrudan erişim sağlar. Çeşitli görüntü ve ses modları için optimum görüntü ve ses ayarları seçebilirsiniz.

 • Teletext, çok zengin bir bilgi kaynağı sunar

  Teletext, çok zengin bir çeşitlilikte bilgi içeren ve Avrupa'nın çoğu yayıncısı tarafından iletilen bir haberleşme sistemidir. Bu bilgiler sadece bir Teletext dekodere sahip bir set üzerinden görüntülenebilir.

 • Hızlı ve kolay bağlantı için Ön Stereo AV ve kulaklık

  Ön stereo AV ve kulaklık, ses cihazları, oyunlar ve video kameralar gibi harici cihazların bağlanmasını kolaylaştırır. Üstün ses veya gerçekçi oyun atmosferini elde etmenin en kolay yoludur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: