LCD monitör

  Tıbbi ortamlar için yüksek kaliteli ekran

  Yüksek çözünürlüklü, hızlı tepki süreli EN/IEC 60601-1 belgeli Philips 200P7MG monitör, tıp sektöründe çalışan profesyonellerin performans ve verimlilik gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tıbbi ortamlar için yüksek kaliteli ekran

 • Windows Vista kullanımına hazır

  Vista kullanımına hazır Philips monitörler, eğlence deneyiminizi, verimliliğinizi artırmak ve evinizdeki, ofisinizdeki bilgisayar deneyiminizi kontrol etmenize yardımcı olmak, iş veya oyun için bilgi görüntüleme, bulma ve düzenleme işlemlerini hızla, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış, görsel olarak gelişmiş ve yüksek sistem gereksinimleri olan bu yeni Windows işletim sistemini canlı ve heyecan verici bir şekilde görüntülemeye hazırdır.

 • Tıbbi ortamlar için EN/IEC 60601-1 sertifikalı

  EN/IEC 60601, elektrik elektronik ve ilgili teknolojiler için uluslararası standartlar düzenleyen ve yayınlayan öncü bir global kuruluş olan International Electrotechnical Commission'ın Teknik Komitesi tarafından yayınlanmış uluslararası bir tıbbi cihazlar standardıdır. Standartta yer alan bölümler genel güvenlik ve elektronik emisyonlar üzerinedir. Tıbbi monitörlerin en katı Tıbbi Elektriksel Güvenlik Standartları (IEC 60601-1 / EN 60601-1) ve Tıbbi ECM Standartları (IEC 60601-1-2, EN 60601-1-2) ile uyumlu olması bir hastane ortamı için zorunluluktur.

 • SmartManage uyumluluğu LAN tabanlı monitör yönetimi sağlar

  SmartManage, monitörlerin durumunu izlemeye, yönetmeye ve denetlemeye, sorun yaşayan kullanıcılara uzaktan destek sağlamaya yarayan ve tüm bunları LAN üzerinden gerçekleştiren bir sistemdir.

 • Daha net görüntü için UXGA, 1600x1200 çözünürlük

  Grafik monitörlerinde ekran çözünürlüğü, ekranın tümündeki nokta sayısını belirtir. Örneğin, 1600'e 1200 piksellik bir ekran, 1200 satırın her birinde 1600 ayrı nokta veya yaklaşık 2 milyon piksel görüntüleme kapasitesindedir. Bu, daha iyi bir görüntü performansı ve daha gerçekçi renk görüntüsü sağlar.

 • 178 derecelik en geniş görüntüleme açısı

  178 dereceye varan geniş izleme açısı, her açıdan en net görüntüyü sağlar.

 • Maksimum ekran esnekliği için üç sinyal giriş seçeneği

  Üçlü giriş, bir dijital ve analog sinyal görüntüleme yoludur. Üçlü girişe sahip bir monitör, bir D-Sub (VGA) ve bir DVI-I arayüz bağlantısı sağlar. DVI-I arayüz bağlantısı, eski monitörünüzü güvenli şekilde kullanmak ve maksimum görüntüleme esnekliği sağlamak için, opsiyonel adaptör aracılığıyla dijital veya analog sinyal girişi alır.

 • 16 ms Açma/kapama tepki süresi: Daha iyi metin ve grafik görüntüleme

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • Ekranı 90 derece döndürme ve akıllı kablo yönetimi

  Süper Ergonomik ayak, ergonomik ekran konforu sunan ve akıllı kablo yönetimi sağlayan bir monitör ayağıdır. Ayağın kullanıcı dostu yüksekliği, yana yatma özelliği, eğilme özelliği ve dönme açısı ayarları monitörün uzun bir iş gününün fiziksel gerginliğini azaltacak ve maksimum konforu sağlayacak şekilde konumlandırılması için ayarlanabilir; akıllı kablo yönetimi kablolardan kaynaklanan dağınıklığı azaltır, çalışma alanını düzenli tutar.

 • Philips SmartControl ile kolayca yapılabilen ekran ayarları

  Ekran ayarlarını yapmayı sağlayan PC yazılımı. Ekran ayarları için Philips iki seçenek sunar. Ekran Menüsü'nde ekranın üstündeki düğmeleri kullanarak gezinebilir veya daha alışık olduğunuz bir biçimde ekran ayarlarını yapmak için Philips SmartControl yazılımını kullanabilirsiniz.

 • Kolay bağlantı için dahili yüksek hızlı USB 2.0 çözümü

  Evrensel seri veriyolu (universal serial bus) ya da USB, PC'lerin çevresel donanımlarla bağlantılarını sağlama amaçlı standart bir protokoldür. Düşük maliyetle yüksek hız sağladığından USB, çevresel cihazların bilgisayara bağlanması için kullanılan yöntemler arasında en çok kullanılanıdır. Philips, bir monitöre USB 2.0 çözümü ekleyerek PC'niz ile bir ya da daha fazla USB cihazınız arasında Okuma, Yazma, Yükleme yapmak veya Program, Veri, Dijital Medya ve Müzik dosyalarının transferini mümkün kılan, uygun konumlandırılmış, kullanımı kolay ve yüksek hızlı bir USB bağlantısı sağlamaktadır.

 • Gerçek bir dijital deneyimi için kolay, tak ve kullan DVI

  Ürünle birlikte yüksek kaliteli dijital görüntü sağlamak için bir DVI kablosu sağlanmaktadır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: