LCD geniş ekran monitör

  Geniş ekran gerçek bir değer katıyor

  DVI ve VGA girişler, SmartContrast ve Enerji verimliliği gibi özellikleriyle 190V1, gerçek bir değer katıyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD geniş ekran monitör

19 inç V-line, 1440x900 / Format 16:10 190V1SB/62 Benzer ürünler bul

Geniş ekran gerçek bir değer katıyor

 • Geniş ve 4:3 görüntü formatları arasında kolay geçiş

  Geniş ve 4:3 görüntü formatları arasında kolay geçiş

  OSD menüsünde bulunan Philips kolay görüntü formatı kontrol özelliği, geniş belgeler üzerinde çalışırken geniş ekranlı ortamı geniş ekran modunda görüntülemek veya gezdirmek gerekmeden, 4:3 oranındaki içeriğin bozulmadan görüntülenmesi amacıyla ekranın en-boy oranını geniş belgelerinizin oranına eşitlemek üzere 4:3 en-.boy oranı ile geniş ekran modları arasında geçiş yapılmasını sağlar.

 • SmartContrast: İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için

  SmartContrast: İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için

  SmartContrast, görüntülediğiniz içeriği analiz eden, en iyi dijital görüntüler ve videolar sunmanın yanı sıra koyu renk tonların görüntülendiği oyunları zenginleştirmek amacıyla kontrastı dinamik olarak geliştirmek için renkleri otomatik olarak ayarlayan ve arka aydınlatma yoğunluğunu kontrol eden bir Philips teknolojisidir. Ekonomi modu seçildiğinde, günlük ofis uygulamalarının en doğru şekilde görüntülenmesi ve daha düşük güç tüketimi için kontrast ayarlanır ve arka aydınlatmaya hassas ayar uygulanır.

 • Uluslararası standartlara uygun çevre dostu malzemeler

  İşinin stratejik bir faktörü olarak sürdürülebilirlikle Philips, yeni ürün serisinde çevre dostu malzemeler kullanmaktadır. Seride, kurşunsuz malzemeler kullanılmaktadır. Gövdenin tüm plastik parçaları, metal şasi parçaları ve ambalaj malzemesinde % 100 geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılmaktadır. Lambalardaki cıva hacmi önemli ölçüde azaltılmıştır. Tüm tehlikeli malzemelerin çıkarılmasını sağlayan RoHs standartlarına bağlı kalmaktayız. http://www.asimpleswitch.com/global/ adresinde sürdürülebilirlik ve Philips ile ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

 • WXGA+, daha net bir görüntü için geniş formatta 1440x900 çözünürlük.

  WXGA+ ya da Genişletilmiş Grafik Düzeni plus, bir grafik ekranın 1440 - 900 çözünürlüğe kadar görüntüleme yapabildiğini ve bir milyondan fazla rengin eşzamanlı görüntülemesini desteklediğini belirten bir standarttır. WXGA, ekranların titreşimsiz kullanılabilmesini sağlayarak daha yüksek görüntüleme performansı ve renk hassaslığı sağlar.

 • Ekran sizin için ideal izleme açısına göre yatırılabilir

  Ayarlanabilir eğim, ideal izleme açısı için kişiye özel konumlandırma elde etmek ve bilgisayar başında uzun saatler boyunca çalışan kişilere daha fazla rahatlık sağlamak amacıyla ekranın tabanı üzerinde arkaya ve öne doğru hareketidir.

 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

  Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • EPEAT Silver çevre üzerindeki etkiyi azaltır

  Philips EPEAT Silver onaylı monitörler insan sağlığının ve çevrenin korunmasını sağlarken, iklim değişikliğine neden olan sera gazlarının düşük emisyon değerlerinde olmasını sağlayan, enerji verimliliği sunan cihazlardır. EPEAT programı, alıcıların ABD EPA tarafından desteklenen 51 çevre kriterine dayanarak monitörleri değerlendirmesine, karşılaştırmasına ve seçmesine yardımcı olur. EPEAT Silver, sadece Philips ürününün tescil edildiği yerlerde geçerlidir. Ülkenizdeki tescil durumunu öğrenmek için lütfen www.epeat.net adresini ziyaret edin.

 • 5 ms hızlı tepki süresi

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: