LCD geniş ekran monitör

  Tam özelikli LCD monitör ve TV bir arada

  Bu çok işlevli geniş ekran monitörde iş ve eğlenceyi bir araya getirin! Geniş izleme alanı, TV, video ve HDMI girişlerinin yanısıra dahili hoparlörleriyle Philips 190TW8 verimliliğinizi artıracak ve sizi eğlencede son noktaya taşıyacak. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD geniş ekran monitör

19, 1" geniş, WXGA+ 190TW8FB/00 Benzer ürünler bul

Tam özelikli LCD monitör ve TV bir arada

 • HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır

  HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır

  Yüksek Çözünürlüklü TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV setüstü kutusu veya Blue-ray disk gibi HD (Yüksek Çözünürlüklü) kaynaklarına hazır olun. HD Teknolojisine Hazır, aşamalı tarama özelliğinin ötesinde bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Yüksek çözünürlükle TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesiyle ilgili avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmak amacıyla EICTA tarafından konmuş katı standartlara uygundur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantısı vardır. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyalleri görüntüleyebilir.

 • TV programlarını PC monitöründe izlemek için entegre TV modülü

  Monitöre entegre edilmiş, bilgisayar verilerininin yanında televizyon sinyallerini de görüntülemeye yarayan televizyon tuneri.

 • Yüksek kalite için HDMI uyumlu, tek kabloyla video ve ses

  HDMI uyumlu bir cihazda Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü (HDMI) girişi, bir PC veya set üstü kutular, DVD oynatıcılar ve A/V alıcılar gibi birçok AV kaynağından bir kabloyla gelen yüksek kaliteli dijital video ve ses sinyallerini kabul etmek için tüm gerekli donanımlar bulunmaktadır.

 • Çoklu Ses/Video girişleri (480i/p, 720p, 1080i)

  Çoklu AV girişlerinde video ve ses cihazlarını bağlamak için çeşitli format seçenekleri bulunur (480i/p, 720p, 1080i).

 • Dahili hoparlörlerle multimedya keyfini yaşayın

  Monitöre entegre edilmiş hoparlörler.

 • 5 ms hızlı tepki süresi

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • WXGA+, daha net bir görüntü için geniş formatta 1440x900 çözünürlük.

  WXGA+ ya da Genişletilmiş Grafik Düzeni plus, bir grafik ekranın 1440 - 900 çözünürlüğe kadar görüntüleme yapabildiğini ve bir milyondan fazla rengin eşzamanlı görüntülemesini desteklediğini belirten bir standarttır. WXGA, ekranların titreşimsiz kullanılabilmesini sağlayarak daha yüksek görüntüleme performansı ve renk hassaslığı sağlar.

 • Her ortama uygun kompakt ve şık tasarım

  Bu tasarım stili, her yere sığan ince ve kompakt bir görünümü vurgular.

 • 3D combfilter (tarama filtresi) daha iyi görüntüyü etkili şekilde sağlar.

  3D tarama filtresi, izleme keyfinizi bozan renk karışması, ışık karışması ve kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için 3D alanında parlaklık ve renk sinyallerini daha iyi ayırır. 3D dijital tarama filtresi, renk bilgilerini siyah-beyaz bilgilerinden tam olarak ayırmak, yatay ve dikey noktaları, bunun yanı sıra kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için televizyon görüntüsündeki alanlar arasında bir karşılaştırma gerçekleştirir. Sonuç, mükemmel netliği olan bir görüntüdür.

 • SPDIF koaksiyel bağlantı üzerinden güvenilir ses

  SPDIF koaksiyal kablo, dijital ses cihazı bağlamanın oldukça güvenilir bir yoludur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: