LCD monitör

  Etrafınızı eğlenceyle donatın

  Philips 190G6 ile kendinizi tamamen muhteşem bir eğlence deneyiminin ortasına yerleştirin. Çarpıcı içbükey tasarımla etrafınızı saran görüntü, ses ve heyecan fırtınası, film, müzik ve oyunları daha önce hiç olmadıkları kadar gerçekçi bir şekilde hayata geçirir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Etrafınızı eğlenceyle donatın

 • Yüksek parlaklık ve keskin renkler için ActiveBright

  ActiveBright, üstün parlaklık, çok keskin renkler ve geniş izleme açısıyla sunduğu mükemmel görüntüleriyle, en iyi multimedya eğlencesi için yüksek çözünürlüklü televizyonlara yakın bir kalite sağlar.

 • Standart ve yüksek çözünürlük sinyallerini göstermeye hazır

  Yüksek tanımlı (HD) monitör, HD setüstü kutuları gibi HD kaynakları için hazırlanmış yüksek kaliteli görüntülerin olağanüstü görüntü kalitesini vermek için tasarlanmış bir ekrandır. HD monitör, analog VGA veya şıkıştırılmamış DVI dijital bağlantılar için evrensel bir bağlantı yoluyla yüksek tanımlı, en yüksek kalitede görüntü sinyalleri görüntüleyen HD ekranları için sıkı standartlara uyarak aşamalı taramanın ötesinde görüntü kalitesi sunar ve HDCP'yi destekler. 720p (50 60 Hz aşamalıda 1280x720p) ve 1080i (50 ve 60 Hz geçmelide 1920x1080i) sinyaller görüntüler.

 • Hızlı 8-ms Açma/kapama tepki süresi: Mükemmel metin ve grafik görüntüleme

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • Daha derin baslar için 20 watt'lık aktif subwoofer

  Subwoofer, ses tayfının alt bölümündeki sesleri elde etmenizi sağlayan bir hoparlördür. Monitörde, bas frekanslarını elde etmek için optimize edilmiş ayrı bir subwoofer'a ve orta ve yüksek frekanslar için optimize edilmiş uydu hoparlörlere sahiptir. Sonuç, minimum distorsiyonla derin baslardan kristal netlikte ince notalara kadar, güçlü bir şekilde geniş bir ses frekansı aralığı oluşturan bir sistemdir.

 • 3D sanal surround ses

  Sanal 3D Surround Ses, daha üstün ve gerçekçi ses atmosferi elde etmek için stereo kaynaklardan simüle edilmiş surround ses efektleri sağlayan ileri ses geliştirme teknolojisidir.

 • Kolay kullanımlı Sound Agent 2, ses deneyimini optimize eder

  Sound Agent 2, eğlenceli ve kullanımı kolay, grafikli arayüze sahip akıllı bir yazılımdır. En çok kullanılan formatlar için sesleri otomatik olarak optimum hale getirerek, PC ses sistemindeki karışıklığı ortadan kaldırır. Sound Agent 2 ayrıca performansa, kişisel ses zevkinize uygun şekilde ince ayar yapmanıza da olanak sağlar.

 • Dijital olarak aktarılan PC sesi

  PC ses sinyallerinin eski, analog mini jak kablosu yerine USB kablosu üzerinden dijital olarak aktarılması, inanılmaz ses efektlerini dijital/analog dönüştürme işleminin yol açtığı bozulma olmaksızın anında miksler.

 • Kolay bağlantı için yüksek hızlı USB 2.0 hub

  Evrensel seri veriyolu ya da USB, PC'lerin çevresel donanımlarla bağlantılarını sağlama amaçlı standart bir protokoldür. Düşük maliyetle yüksek hız sağladığından USB, çevresel cihazların bilgisayara bağlanması için kullanılan yöntemler arasında en çok kullanılanıdır. Monitörünüzdeki USB 2.0 hub, PC'niz ile bir ya da daha fazla USB cihazınız arasında okuma, yazma, yükleme yapmak veya program, veri, dijital medya ve müzik dosyalarının transferini mümkün kılan, uygun konumlandırılmış, kullanımı kolay ve yüksek hızlı bir USB bağlantısı sağlamaktadır.

 • Farklı AV kaynaklarından gelen video sinyallerini görüntüler

  Farklı AV kaynaklarından gelen sinyalleri görüntüler.

 • En sevdiğiniz müzik türleri için hazır ayar kısayol tuşları

  Hazır ayar kısayol tuşları, ses ayarlarını gelişmiş surround ses efektleri elde etmek anında değiştirir. Dört ses ortamı sunulmaktadır: Nötr, Rock, Caz ve Klasik. Her uygulama için uygun bir mod bulunmaktadır.

 • İçbükey tasarım sizi mükemmel eğlenceyle çevreler

  Gelişmiş içbükey tasarım, sizi heyecan verici görüntüler ve sesler ile çevreleyen ve tamamen muhteşem bir eğlence deneyiminin tam ortasına yerleştiren, eğlence alanında devrim niteliğinde bir yeniliktir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: