Kapat Resim indirin

Görüntüler

Güzel bir bahçenin tadını çıkarın

Güzel dış mekan lambası ile bahçenizi veya terasınızı dekore edin. Bu kahverengi Philips myGarden duvar lambası çift yönlü güzel ışık efektleriyle dış mekan duvarınızı aydınlatır. Her döneme uygun tasarımı, sizi dış mekanınıza davet eder.

Ürün özellikleri

 • Philips ampul her zaman birlikte verilir

  En iyi aydınlatma etkisini elde etmek için yüksek kaliteli Philips EcoHalo enerji verimli ampul birlikte verilir.

 • Enerji tasarrufu

  Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips lambayla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

 • Güçlü ışık

  Bu dış mekan lambası güçlü, sarı bir ışık verir. Parlak ışık havuzu bahçenizi veya terasınızı ışıklandırır.

 • Hava koşullarına dayanıklı

  Bu Philips dış mekan lambası özel olarak nemli dış mekan ortamları için tasarlanmış ve su geçirmezliğini kanıtlamak için zorlu testlerden geçirilmiştir. IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu lamba IP44 seviyesinde tasarlanmıştır: Su sıçramalarına dayanıklı olan bu ürün, genel dış mekan kullanımı için ideal tercihtir.

 • Dekoratif dış mekan aydınlatması

  Dış mekan aydınlatması yeri geldiğinde bahçenizin veya dış mekanınızın görünümünü iyileştirebilir, göz alıcı özellikleri ön plana çıkarabilir, yolları şık bir şekilde aydınlatabilir veya aileniz ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz unutulmaz akşamlar için mükemmel ambiyansı yaratabilir. Philips bu yüzden myGarden'ı yarattı. Hoş, dekoratif dış mekan aydınlatmalarının yer aldığı bu seri, dış mekanınızdan kendi tarzınıza göre en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak zarafet ve işlevselliği sunuyor.

 • Çağdaş tarz için tercihiniz

  Avrupa'da tasarlanan bu lamba, çağdaş dış mekan görünümünü elde etmenize yardımcı olacak benzersiz bir tasarım imzasına sahiptir.

 • Dış mekan duvar lambaları için tercihiniz

  Ön kapınıza yakın yerler veya teras duvarları için ideal olan bu duvar lambasıyla dış mekan alanınızdan en iyi biçimde faydalanın.

 • Yüksek kaliteli paslanmaz çelik ve gerçek cam

  Bu Philips lambası özel olarak dış mekan alanları için üretilmiştir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu lamba bahçenizi her gece aydınlatır. Yapımında yüksek kaliteli paslanmaz çelik ve gerçek cam kullanılmıştır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: