Kaide/direk lambası

  Light up your outdoor life

  Bu minimalist Philips Ledino açık gri direk lambasıyla bahçeniz hem gündüz hem de gece harika görünsün. Bu lamba sıcak beyaz güçlü LED ışık sağlar. Dış mekanınızda geçirdiğiniz akşamlar için ışığı kısabilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Light up your outdoor life

 • Yüksek güçlü LED

  Yüksek güçlü LED

  Philips Ledino dış mekan aydınlatma ürünleri, en son LED teknolojisini kullanır. Güçlü ve yüksek kaliteli ışık veren ürünler aynı zamanda uzun ömürlüdür.

 • Olağanüstü uzun kullanım ömrü

  Olağanüstü uzun kullanım ömrü

  Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Philips LED lambalar, en az 13.000 açma/kapama işlemiyle birlikte en az 20.000 saatlik kullanım ömrüne sahiptir (bu değer, günde ortalama 3 saatlik kullanımla 20 yıla eşdeğerdir). Philips LED lambalarla evinizde mükemmel bir ışık ortamına sahip olurken, bakım veya lamba değiştirme ile ilgili endişelenmeyeceksiniz.

 • Enerji tasarrufu

  Enerji tasarrufu

  Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips lambayla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

 • Hava koşullarına dayanıklı

  Hava koşullarına dayanıklı

  Bu Philips dış mekan lambası özel olarak nemli dış mekan ortamları için tasarlanmış ve su geçirmezliğini kanıtlamak için zorlu testlerden geçirilmiştir. IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu lamba IP44 seviyesinde tasarlanmıştır: Su sıçramalarına dayanıklı olan bu ürün, genel dış mekan kullanımı için ideal tercihtir.

 • Dış mekan direk lambaları için tercihiniz

  Bahçenizi veya terasınızın köşesini ışıklandırmak ya da garaj çevresini ve yolları aydınlatmak için ideal olan bu direk lambasıyla dış mekan alanınızdan en iyi biçimde faydalanın.

 • Yüksek kaliteli alüminyum ve üstün sentetik malzemeler

  Bu Philips lambası özel olarak dış mekan alanları için üretilmiştir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu lamba bahçenizi her gece aydınlatır. Yapımında yüksek kaliteli döküm kalıp alüminyum ve üstün sentetik malzemeler kullanılmıştır.

 • Güçlü ışık

  Bu dış mekan lambası güçlü, sarı bir ışık verir. Parlak ışık havuzu bahçenizi veya terasınızı ışıklandırır.

 • Modern dış mekan aydınlatması

  Philips'ten etkileyici, çarpıcı ve minimalist dış mekan aydınlatması. Ledino dış mekan ürünlerinin zarif çağdaş tarzı bahçeler, yollar ve dış mekan alanlarında dekorasyon için çok uygundur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: