Philips Ambilight TV

Ekranından daha büyük görüntü sunan TV

Mükemmel ortam ışığı

 

Philips Ambilight, TV'nize yepyeni bir boyut katıyor. TV'nizin yanlarından arka duvara ışık yayan bu teknoloji, aksiyonu ekranın dışına çıkararak odanıza mükemmel bir hava kazandırır. Akıllı LED aydınlatma sayesinde ışıklar, ekrandaki içerikle gerçek zamanlı olarak eşleşir. Böylece atmosfer nasıl olursa olsun, kendinizi her zaman yıldızların yanı başındaymış gibi hissedersiniz.

Ambilight serisi

İki taraflı Ambilight

 

Ambilight'ın TV'nin iki tarafında bulunduğu bu modeller, küçük ve orta büyüklükteki odalar için idealdir.

Üç taraflı Ambilight

 

Ambilight'ın TV'nizin üst, sol ve sağ taraflarında bulunduğu bu modeller, TV'nin standa yerleştirildiği büyük odalar için idealdir.

Dört taraflı Ambilight

 

Ambilight'ın TV'nizin dört tarafında bulunduğu bu modeller, TV'nin standa yerleştirildiği veya duvara monte edildiği büyük odalar için mükemmeldir.

Ambilight Projeksiyon

 

AmbiLux TV'miz en iyi Ambilight deneyimini sunuyor. Küçük LED'lerin mikro projektörlerle değiştirildiği bu TV'nin yansıttığı Ambilight halesi, bugüne kadarki en büyük, en parlak ve en gelişmiş haledir.

Philips AmbiLux

 

Philips AmbiLux, TV izleme deneyimini her açıdan bir üst seviyeye taşır. Ekranda herhangi bir şey hareket ettiğinde bu hareket arkadaki duvara kusursuz bir şekilde yansıtılır, TV'nizin etrafında canlı ışık haleleri oluşur. Bunun sonucunda ekrandaki hareketler nefes kesici bir şekilde güzel ayrıntılarla duvardan duvara yansıtılır.

Ambilight, ruh halinize uyum sağlar

Philips TV Ambilight klasik mod

Klasik Ambilight
 
 

 

Philips Ambilight klasik modu, ekrandaki TV içeriğini hassas bir şekilde takip eder ve gerçek zamanlı olarak arkadaki duvara yansıtır. Modlar arasından seçim yapın ve TV'nizi izlemeye başlayın.

Philips TV Ambilight müzik modu

Ambilight Müzik Modu

 

Ambilight Müzik Modu, Philips TV'nizde çaldığınız müziğin dinamiklerini hassas bir şekilde takip eder ve bunlara tepki verir. Çeşitli renkli ön ayarlar arasından seçim yapın ya da rastgele parti modunu açın.

Philips TV Ambilight oyun modu

Ambilight Oyun Modu

 

Ambilight Oyun Modu, ekrandaki harekete dinamik bir şekilde uyum sağlayan zengin, canlı renklerle odanızı oyun dünyanızın bir parçası haline getirir. Hemen daha sürükleyici bir oyun deneyimine adım atın.

Ambilight TV'nin favorisi hue

 

Ambilight'ın güzelliğini ve zarafetini evinizin her köşesine yayın. Philips hue, Ambilight TV'nize kablosuz olarak bağlanan isteğe bağlı ampullerdir. Ampuller ve TV'nizi bağlayarak Ambilight'ı evinizin her noktasına taşıyabilirsiniz.

Sosyalleşelim

Facebook

 

En yeni haberler, ipuçları ve güncellemelerden haberdar olmak için resmi Philips TV Facebook sayfamızı beğenin.

YouTube

 

En yeni kısa filmlerimizi, yaptığımız işbirliklerini ve resmi duyuruları hemen izleyin.

Instagram

 

#Ambilight @philipstelevision ile Ambilight deneyiminizi bizimle paylaşın

*Gösterilen TV modelleri ve teknik özellikleri ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir

**Android™, Google™, Google Play™, YouTube™ ve diğer markalar Google Inc. şirketinin ticari markalarıdır.