PC Kulaklıkları

Görüntüle
Izgara
Liste
Ürün tipi
Sürdürülebilirlik
Yesil ürünler

Philips'in Çevreci Ürünleri maliyetleri, enerji tüketimini ve CO2 emisyonlarini azaltabiliyor. Peki nasil? Bu ürünler Philips'in Enerji verimliligi, Ambalajlama, Tehlikeli maddeler, Agirlik, Geri dönüsüm, atiklar ve Kullanim ömrü güvenilirligini içeren Çevreci Odak Alanlarindan en az birinde çevre için önemli katkilar sagliyor.

Özellikler
Dijital zoom in

Web kameralarimiz, gerçek 1,3 Mega Piksel sensörünü enterpolasyon teknolojisi ile birlestirir. 1,3 Mega Piksel, bir web kamerasi için varolan en yüksek çözünürlüktür. Bu özellikle web kameranizi, büyük boyutta, yüksek kaliteli görüntüler basmak için bile yeterince iyi olan yüksek kalitede fotograflar çekmek amaciyla, fotograf makinesi olarak da kullanabilirsiniz. Enterpolasyonlu çözünürlükler, optik çözünürlüge oranla çok daha mükemmel fotograflar verir. 6 Mega Piksele kadar fotograf çözünürlükleri elde edilebilir. Video için çözünürlük 2 Mega Piksele kadardir.

Gürültü ve yanki azaltma

Gürültü ve yanki azaltma, Philips'in patentli teknolojilerine dayanarak gerçeklestirilir. Sonuç, görüntülü sohbet ya da arama sirasinda net ve dogal seslerdir.

Arkaplani degistirin

Gerçek arka plani, web kamerasi yazilimi ile birlikte verilen çok sayida sanal arka plan ile degistirin. Arkadaslarinizin baska bir yerde oldugunuzu düsünmelerini saglayin. Her zamanki gibi hareket edebilir ve sohbetinizi yapabilirsiniz; bu sirada yazilim, arka plani otomatik olarak dolduracaktir.

Image quality
Dijital zoom

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: