Kafanız rahat etmeye başlasın

Hue - Turn on your peace of mind
Philips Hue
Akıllı aydınlatma - kablosuz lamba

Kablosuz aydınlatma ile hayatınızı kolaylaştırın

 

Philips Hue sizi evde karşılar ve yatak odanızdan arka bahçeye kadar ışıklarınızı kontrol etme olanağı sağlar. Işıklarınızı siz evde değilken evdeymişseniz gibi bir algı oluşturacak biçimde tamamen otomatikleştirebilirsiniz. Coğrafi konum tanıma teknolojisi ile ışıklarınız evinize gelirken sizi karşılayacak şekilde ayarlanabilir veya evden ayrılırken otomatik olarak kapatılabilir. Her şey akıllı ve yararlı biçimlerde hayatınızı kolaylaştırmaya ve size kafa rahatlığı sağlamaya odaklanmıştır.

uzaktan kumandalı lamba

Uzaktan kontrollü aydınlatma

 

Işıklarınızı dünyanın herhangi bir yerinden uzaktan kontrol edin. İnternete bağlıyken, evde değilken bile evdeymişseniz gibi bir algı oluşturabilirsiniz. İşe giderken ışıklarınızı kapatmayı yine mi unuttunuz? Veya geç bir toplantı nedeniyle ofiste takılıp kaldınız mı? Philips Hue ile artık bunlar sorun değil.

key icon
Kablosuz akıllı lamba ile otomatik değişen ortam ışığı

Otomatik açma - kapama

 

Işıklarınızı otomatik olarak açma veya kapatma ayarı için uygulamayı kullanın. Işıkları önceden belirlenen bir saatte açılmak üzere ayarlayın, eve geldiğinizde ışıklarınız açık olsun. Hatta odaları farklı saatlerde aydınlatılacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ve doğal olarak da ışıkların geceleri kademeli olarak kapatılmasını sağlayarak, yatağa girdiğinizde ışıkları bütün gece oyunca açık kaldığı korkusunu hiçbir zaman yaşamazsınız.

 

Kablosuz lamba - Uzaktan kumandalı lamba

Akıllı lambalar

 

Yaptığınız her şey için her zaman tam parlaklığa ihtiyaç duymazsınız. Philips Hue ile ister doğrudan akıllı cihazınızdan ister sisteminizdeki akıllı kontrollerden bir tanesini kullanarak ışıklarınızı kablosuz olarak dim edebilirsiniz. Bu şekilde, günün herhangi bir zamanı için mükemmel ortamı oluşturabilirsiniz.

dimm icon