Size ait anıları başlatın  

Hue - Turn on your moments
Philips Hue
Philips Hue kablosuz aydınlatma - your moments video

Philips Hue akıllı aydınlatma

 

Philips Hue sizi uyandırabilir ve canlanmanıza, okumanıza, kafanızı toplamanıza ve dinlenmenize yardımcı olur. Günlük programınızı tadını çıkaracağınız anlar olarak kişiselleştirin. Ne hissedeceğinizi ayarlayın. Ambiyansı değiştirin. Farkı fark edin. Daha iyi hissedin.

Çekici beyaz ışık - Philips Hue

Doğal beyaz ışık

 

Çekici ve doğal bir beyaz ışık yelpazesiyle herhangi bir an için uygun ambiyansı ayarlayın. Uygulamayı kullanarak soğuk canlandırıcı gün ışığından dinlendirici sıcak beyaz ışığa kadar her türlü beyaz ışık gölgesini ayarlayın.

sun and ice
Güneş ışığıyla doğal bir şekilde uyanmak - Philips Hue

Doğal bir şekilde uyanın

 

Uyku düzeninizi renklendirin ve her güne taze bir başlangıç yapmak için huzurla uyanın. Philips Hue yataktan mutlu bir şekilde çıkmanıza yardım eder. Kademeli olarak artan ışık yoğunluğu, alarmın acımasız uyandırması yerine size güneş ışığıyla doğal biçimde uyanıyormuş hissi verir.

 

Philips hue wifi kişisel aydınlatma -  Dinlendirici beyaz ışık

Beyaz gün ışığı ile enerjinizi arttırın

 

Vücudunuzu ve kafanızı canlandıran soğuk ve parlak beyaz gün ışığı ile güne hazır başlayın. Bu, enerji düzeyinize önemli bir katkı yapar. Pilinizin bittiğini hissettiğiniz anlardaki destek gereksiniminiz için mükemmel bir seçenektir. Ya da yoğun tempolu bir günü mükemmel biçimde bitirmek için ayaklarınızı kaldırın ve yumuşak parlaklıktaki bir beyaz ışık eşliğinde dinlenin. Dinlendirici beyaz ışık, akşam kafanızı boşaltmanıza yardım eder, böylece daha iyi uyuyabilirsiniz.

Ying yang icon