Hayal gücünüzü harekete geçirin

Hue - Turn on your imagination
Philips Hue
Philips hue - renkli ışıklar. Hayalinizdeki ambiyansı yaratın.

Aydınlatmanızı tasarlayın

 

Günlük aydınlatma düzeninizi olağanüstü bir deneyime dönüştürün. Daha kapsamlı bir efekt için renklerle oynayın veya ışıkları müziğinizle, TV'nizle ve oyunlarla senkronize edin. Keşfe başladıktan sonra olanakların sonsuzluğunu göreceksiniz. Ve seçim yapabileceğiniz yüzlerce uygulama arasında, gerçek sınır yalnızca hayal gücünüzdür.

Ayarlanabilir lamba - ev aydınlatma

Kişisel ışığınız

 

Evinizi dönüştürün ve duvarlarınızı ışıkla boyayın. Ya da beğendiniz fotoğrafınızı seçin ve ışık dalgaları eşliğinde o özel anı yeniden yaşayın. Favori görünümlerinizi kaydedebilir ve dilediğiniz zaman bunları bir dokunuşla etkinleştirebilirsiniz. Dahası, Hue topluluğu ile görünümlerinizi paylaşabilir veya diğer Hue kullanıcılarının oluşturduğu görünümleri kaydedebilirsiniz.

paint with light
müzik ve ışık - kablosuz lamba

Partiyi ışıklandırın

 

Partiyi başlatın. Işığı favori müziğinizle senkronize edin ve Philips Hue için geliştirilmiş pek çok üçüncü parti uygulamasından bir tanesini kullanarak her ritmin keyfini sonuna kadar çıkarın. Herhangi bir odayı dans pistine dönüştürün ve ışıklarınızın müziğinizle nasıl uyum içinde olduğunu görün.

 

Oturma odası aytınlatması - Televizyon ve ışıklar

Odanızdaki efektler

 

TV deneyiminizi odanın tamamına genişletin ya da oyun deneyiminizi kapsamlı ışık efektleriyle geliştirin. Üçüncü parti uygulamalarından birini indirin ve Philips Hue ile yapabileceğiniz diğer inanılmaz şeyleri keşfedin.

TV icon