Philips Hue
Hue kablosuz aydınlatma ile ışıklarınızı kontrol edin

Kafanız rahat etmeye başlasın

Hue - Turn on your peace of mind

 

Philips Hue sizi evde karşılar ve yatak odanızdan arka bahçeye kadar ışıklarınızı kontrol etme olanağı sağlar. Hatta evde değilseniz, evdeymişsiniz görüntüsünü uyandırır. Her şey hayatınızı kolaylaştırmak etrafında şekillenir.

Hue akıllı aydınlatma ile gününüzün tadını çıkarın

Size ait anları başlatın

Hue - Turn on your moments

 

Philips Hue sizi uyandırabilir, canlanmanıza, okumanıza, kafanızı toplamanıza ve dinlenmenize yardımcı olur. Günlük programınızı tadını çıkaracağınız anlar olarak kişiselleştirin.                                                                                                               

Philips Hue kablosuz aydınlatma ile hayal gücünüzü harekete geçirin

Hayal gücünüzü harekete geçirin

Hue - Turn on your imagination

 

Günlük aydınlatma düzeninizi benzersiz bir deneyime dönüştürebilecek sınırsız olanaklar vardır. Ve seçim yapabileceğiniz yüzlerce uygulama arasında, gerçek sınır yalnızca hayal gücünüzdür.                                                                       

Philips Hue,  Apple HomeKit ile çalışır

 

Kare biçimindeki yeni Philips Hue bridge, Apple HomeKit için gereken donanım kimlik denetimini destekler ve tüm Philips Hue ışıklarınızın Apple HomeKit teknolojisiyle birlikte çalışmasını sağlar. Sonuçta elinizde yuvarlak Philips Hue bridge varsa ve Apple HomeKit'i kullanmak isterseniz, yeni köprüyü kullanmanız gerekir. Kurulduktan sonra, Siri ile ses denetimindeki yeni olanakları keşfedebilir veya Philips Hue'yu diğer HomeKit etkin aksesuarlarla bağlayabilirsiniz.