Benzersiz Rapid Air Teknolojili Philips Airfryer

alt text

Hava ile daha sağlıklı kızartma  

%80'e kadar daha az yağ içeren leziz kızartmalar!* Temizlemesi kolay

 

•%80'e kadar daha az yağ*

•Kolay temizlenir

•Normal fritöze göre hiç kızarmış yağ kokusu olmaz  

 

Evde kızartma yapmayı seviyor; ancak fritözün dezavantajlarıyla karşı karşıya mı kalıyorsunuz? Sağlıksız, kötü kokular, temizlemesi zor... Philips Airfryer en ideal çözümdür! Philips Airfryer ile çok daha sağlıklı kızartmalar yapabilirsiniz... hem de havayla!

Normal bir fritözle karşılaştırıldığında Philips Airfryer ile yapılan kızartmalar %80'e kadar daha az yağ* içerir ve lezzetlidir! Ayrıca Philips Airfryer'ı temizlemesi kolaydır çünkü yemek sepeti çekmecesi ve aparatlar bulaşık makinesinde yıkanabilir ve kızartma yaparken evinizde hoş olmayan kokulara neden olmaz.

 

* Klasik Philips fritözde hazırlanan taze kızartmalarla karşılaştırılmıştır

Airfryer ile yemeklerinizi kızartın, ızgara yapın, kavurun ve pişirin

Kızartma

Airfryer ile sağlıklı kızartmalar yapabilirsiniz. Philips Airfryer ile yapılan kızartmalar normal fritöze göre %80'e kadar daha az yağlı olur* ve çok lezzetlidir!

 

* Klasik Philips fritözde hazırlanan taze kızartmalarla karşılaştırılmıştır

Kavurma

Ayrıca Airfryer'da kaburga ve başka etler kavurabilirsiniz Airfryer'da biftek bile pişirebileceğinizi biliyor muydunuz? Yani Airfryer'ı her türlü yemekte kullanabilirsiniz!

Pişirme

Canınız tatlı mı çekti? Ağız sulandıran pastalar pişirmek mi istiyorsunuz? Airfryer'da bu da mümkündür! Crème brûlée, elmalı tart ve hatta küçük kekler gibi lezzetli tatlılar hazırlayabilirsiniz

Izgara

Airfryer ile et ve balık ızgara da yapabilir, örneğin lezzetli tavuk butları pişirebilirsiniz. Etinizi yüksek sıcaklıkta hızla mühürleyin ve sulu, yumuşak etin tadını çıkarın.

Rapid Air ile sağlıklı kızartma

 

Philips'in benzersiz Rapid Air teknolojisi, kızartma için havayı kullanarak dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık yemekler hazırlamanızı sağlar. Üstelik yemekleriniz %80'e kadar daha az yağlı olur*.

 

Nasıl çalışıyor?

Philips'in benzersiz Rapid Air teknolojisi, yalnızca hava kullanarak yemek hazırlamanızı sağlar. Hızlı ve hassas sıcak hava sirkülasyonu, optimum sıcaklık dengesi ve ızgara parçasının benzersiz kombinasyonu sayesinde birbirinden leziz yemekler kızartabilir, kavurabilir, pişirebilir veya ızgara yapabilirsiniz. Kızartmayı sadece hava kullanarak yaptığınız için yemekleriniz normal fritöze kıyasla daha sağlıklı olur ve ne üstünüz ne de eviniz kızarmış yağ kokar. Bulaşık makinesinde yıkanabilen parçalar sayesinde Airfryer'ı temizlemek de kolaydır!

 

* Normal Philips fritözde kızartılmış patateslerle karşılaştırıldığında.

İnsanlar Airfryer hakkında ne söylüyor?

 

I love my Airfryer Facebook fanspage

 

"I love my Airfryer" sayfasında Dable Kwan ve binlerce facebook hayranına katılın.

Birden Fazla Ödül Sahibi      

 

Airfryer, birçok bağımsız testte birinci oldu ve tüm dünyada ödüller kazandı. Başarısının sırrı ne mi? Leziz ve sağlıklı beslenmeyi kolay bir hale getirmesi.

 

7

Airfryer'ı nasıl kullanırım?

Doğru sıcaklığa ulaştıktan sonra çekmeceyi açın ve yemeği içeri koyun. Bu kadar basit! Nasıl çalıştığını görmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

 

Airfryer uyg.

200'den fazla tarifle Philips Airfryer uygulaması evde her gün lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmeniz için ilham verir.

 

Uygulamayı iOS veya Android için indirebilirsiniz.

Philips Airfryer tarifleri

 

En popüler 8 tarifi görün ve aşağıdaki indirme düğmesiyle diğer Airfryer tariflerini bulun!

SSS

Tüm Airfryer modelleri ve Airfryer aksesuarları

Size en uygun Airfryer hangisi?