Ev ürünleri

Ütüleme

Görüntüle
Izgara
Liste
Ürün tipi
Fiyat
Şok buhar
Su haznesi kapasitesi
1,2 L - 1,7 L

Verimli kapasitesi sayesinde, 1 saatten 2 saate kadar sürekli kullanım rahatlığıyla ütüleme olanağı sunarak geleneksel bir ütüye kıyasla daha uzun süreli kullanım sağlar.

1,8 L - 2,5 L

Geniş kapasitesi sayesinde, 2 saatten 3 saate kadar sürekli kullanım rahatlığıyla ütüleme yapabilirsiniz. Çamaşırlar için daha uzun süreli kullanım sağlayan geniş su haznesi, aynı zamanda daha yüksek oranda sürekli buhar üretimi yapabilir. Böylece ütüleme süreniz yarıya iner.

Devrim yaratan teknoloji
Buhar kazanlı ultra hafif ütü

Buhar kazanlı ultra hafif ütü son derece hafiftir ve kullanımı rahattır. Ütüleme süresince omzunuzda baskı veya elinizde zorlanma olmaksızın bileğinizi destekleyebilir. Kullanımı zahmetsizdir ve en zor kırışıklıkları anında giderir.

Yanma riski yaratmadığı garanti edilir

Sıcaklığın ve sürekli güçlü buharın mükemmel birleşimiyle etkileyici bir yenilik sunan Philips buhar kazanlı ütüler, giysilerinizin yanmasına asla izin vermez. Ütüleme süresince sıcak ütü tabanını ütü masasına veya kumaşlarınızın üzerine bırakabilir, ütünüzü kaldırmadan sürekli ütü yapabilirsiniz.

Sıcaklık ayarı gerektirmez

OptimalTEMP teknolojisi, sıcaklık ayarı gerektirmez. Philips PerfectCare buhar kazanlı ütüler ile kotlardan ipek kumaşlara kadar sıcaklığı ayarlamadan veya sıcaklığın ayarlanmasını beklemeden ütü yapabilirsiniz.

Ürün grubu
Mükemmel ütüleme deneyimi

Daha hızlı, daha etkili ve daha kullanışlı bir ütüleme deneyimi. Geniş veya çıkarılabilir su haznesi sayesinde gelişmiş, güçlü performans. Baskıyı azaltarak bileğinizi destekleyen Ultra hafif ütü.

Güçlü ve Kullanışlı serisi

Geniş veya çıkarılabilir su hazneleri sayesinde sürekli buhar sağlar. Yenilikçi Smart Calc Clean sistemi ile uzun ömürlü performans.

Hızlı ve Kompakt serisi

Buharlı ütüden daha güçlü buhar performansı sayesinde ütüleme deneyiminizi hızlandırın. Ultra kompakt tasarımıyla ütü masasında az yer kaplar ve kolayca saklanır.

Ürün serisi

Buhar Kazanlı Ütü

* Önerilen perakende satış fiyatı

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: