Ev ürünleri
Philips Chef

Tarifler.

İlham ve ipuçları

 

Philips Mutfak Aletleri İçin
thai-balık-keki

Ev yapımı yemeklerin gücü

 

Mutfak Aletlerinde Philips, yemeklerin ve hazırlanış şeklinin insanların sağlıklı olması, iyi yaşaması ve hayattan keyif alması için önemli olduğuna inanıyor.

 

Daha iyi sonuçlar almak için geliştirilen yeni ve ilham veren pratik çözümler bularak dünyanın dört bir yanındaki insanların daha iyi ev yapımı yemeklerden daha sık keyif almasına yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Daha sağlıklı, daha lezzetli ve daha verimli pişirme yöntemlerine ilham verelim!

En yeni Philips tarifleri  

Favori ürünlerim  

SoupMaker

 

"Çorbayı gerçekten çok seviyorum, birçok sebzeyi kolayca katabiliyorsunuz. Philips SoupMaker ile bu daha da kolay; çünkü sebzeler ve başka sağlıklı malzemelerle dolu en sevdiğiniz çorbayı 20 dakika içinde hazırlayabiliyorsunuz. Philips SoupMaker'ı kullanarak çorbanın yanı sıra lezzetli (yoğurt) dondurma veya smoothie'ler de yapabilirsiniz."

Standlı Mikser

 

"Philips standlı mikser ile mutfakta fazladan 2 yardımcınız daha var. Standlı mikseri hamur yoğurmak ve krem şanti ya da yumurta beyazı çırpmak için kullanabilirsiniz. Siz de benim gibi hamur işini seviyorsanız standlı mikser olmadan yapamayacaksınız! Karıştırmanın ve yoğurmanın yanı sıra sağlıklı salata malzemelerini doğramak, smoothie'leri karıştırmak ve hatta kıyma yapmak için de kullanabilirsiniz!"

Airfryer

 

"Evde kızartma yapmayı seviyor ancak fritözün dezavantajlarıyla karşı karşıya mı kalıyorsunuz? Sağlıksız, kötü kokular, temizlemesi zor... Philips Airfryer en ideal çözümdür! Philips Airfryer ile çok daha sağlıklı kızartmalar yapabilirsiniz... hem de havayla! Airfryer'ı başka ne şekilde kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Pişirme, ızgara ve kavurma. Tek bir Airfryer ile koca bir öğün bile hazırlayabilirsiniz. En lezzetli Airfryer tarifleriyle sizi şaşırtacağım."

Mutfak Aletleri ürününüzü kaydedin  

 

En yeni ürünlerimizden ve özel tekliflerimizden ilk siz haberdar olun ve en yeni ürünlerimizi piyasaya sürülmeden test etme ve inceleme şansı edinin.

 

Philips ürünümü şimdi kaydet

Philips Airfryer

Favori Airfryer aksesuarım  

Aksesuarlar

Facebook

Philips Chef Facebook
Philips Chef Facebook sayfasını beğenerek daha fazla ipucu ve tarif keşfedin.

Airfryer uyg.

Philips Airfryer uyg.

200'den fazla tarifle Philips Airfryer uygulaması evde her gün lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmeniz için ilham verir.

 

Uygulamayı iOS veya Android için indirebilirsiniz.