AquaTrio Pro

Sert zeminlerde eksiksiz ıslak temizlik ve gözle görülür sonuçlar için süpürme, silme ve kurulama işlerini tek seferde yapar.

 

1. Siklonik Süpürme

İlk olarak, AquaTrio Pro'nun Siklonik Süpürme işlevi, normal bir elektrikli süpürge gibi tozu emer ve kirleri yumuşatır.

 

2. Islak Silme

İkinci olarak, AquaTrio Pro ıslak silme işini gerçekleştirir; hızlı dönen birinci fırça, sert zeminli yüzeylerdeki lekeleri ve kirleri etkili ve hızlı şekilde temizler.

 

3. Kurutma

Üçüncü olarak, AquaTrio Pro kurutma işine başlar ve hızlı dönen ikinci fırça kalan suyu emer. Bu, kurutma süresini elle silmeye göre %50'ye kadar kısaltır!

Neden AquaTrio Pro süpürme ve silmeden ya da buharla temizlemeden daha iyidir?

 
  • Ayrı temiz ve kirli su hazneleri sayesinde silme işini her zaman temiz suyla yapar ve paspasta olduğu gibi kirin yayılmasını önlersiniz
 
  • 700 ml'den az tek bir su haznesiyle 60 m2'den geniş bir alanı temizler, böylece normal silme işine göre %70'e kadar daha az su harcarsınız
  • Zemin, normal silme işine göre %50 daha hızlı kurur

 

  • Normal bir elektrikli süpürgeyle süpürme ve

 

  • 2200 W elektrikli süpürgeyle süpürme işine göre %50'ye kadar daha az enerji tüketirsiniz
 
  • Anında çalışır, diğer çoğu ıslak temizleme cihazında olduğu gibi ısınma süresi yoktur

Yeni AquaTrio Pro. Zemininiz ne kadar temiz?

Alerji kalitesi ECARF tarafından test edilmiştir. AquaTrio Pro su filtrasyon sistemi, Alerji Araştırma Vakfı Avrupa Merkezi tarafından alerji dostu olarak sertifikalandırılmıştır. Alerjenler su ile absorbe edilir ve tekrar havaya karışmazlar.