Banner AquaTrio Topic page_TR

Elektrikli süpürgeniz

Torbalı elektrikli süpürgelerimiz

Tümünü göster 
Videolarımıza göz atın 

Teknolojimize yaptığımız yatırımlar, torbalı elektrikli süpürgelerimizin, benzersiz emiş gücüne, kusursuz performans sunan yenilikçi ve etkili başlıklara sahip olmasına olanak sağladı.
Daha fazla bilgi

Philips elektrikli süpürgeler, Avrupa ve Asya'daki inovasyon merkezlerimizde en kaliteli performansı sağlamanın yeni ve daha iyi yöntemlerini sunacak şekilde sürekli olarak güncellenir. Torbalı elektrikli süpürgeler Philips elektrikli süpürge portföyünün temel taşlarındandır ve mühendislik ekibimiz sürekli olarak odağındadır.Ayrıca, toz torbasının boşaltılması işlemine de önem veriyor, bu sürecin hijyenik olmasını ve toz torbasının çöp kutusuna kolay atılabilmesini sağlıyoruz.Torbalı elektrikli süpürgelerimizin çok katmanlı filtreleme sistemlerine sahip gelişmiş mühendislik ürünü filtrelerinin olması, elektrikli süpürgeden çıkan havanın giren havadan daha temiz olmasını sağlar. Torbalı elektrikli süpürge serimiz halılar ve sert zeminler için mükemmel temizleme çözümleri sunar.
   
 • Yüksek emiş gücü
 • 5 Litreye kadar toz bölmesi
 • Yüksek performans, standart s-bag toz torbaları

Torbasız elektrikli süpürgelerimiz

Tümünü göster 
Videolarımıza göz atın 

Torbasız elektrikli süpürgelerimiz, derinlemesine temizlik için toz ve kirin en etkin şekilde ayrılmasını sağlayan Philips PowerCyclone teknolojisiyle üretilmiştir.
Daha fazla bilgi

Torbasız elektrikli süpürgelerimiz, süpürgeye giren toz ve kirin en etkin şekilde ayrılmasını sağlayan Philips PowerCyclone teknolojisiyle üretilmiştir. Elektrikli süpürge torba gerektirmez ve uzun süre yüksek performans sunacak şekilde tasarlanmıştır. Bu süpürge kiri, temizleme işlemi sırasında emiş gücü kaybına neden olmayan ve gerektiğinde temizlenebilen küçük bir bölmede toplar. Toz bölmesinin görülebilir olması, biriken toz ve kirlerin görülmesine ve tamamen dolduğunda çöp kutusuna kolayca boşaltılabilmesine olanak sağlar.
   
 • PowerCyclone teknolojisi
 • Boşaltması kolay toz haznesi
 • AeroSeal başlıkla birlikte kullanılır

Üçlü Hızlandırma teknolojisi üzerine kurulu yenilikçi çözümlerimiz, elektrik süpürge kullanımı, elle ıslak silme ve kurulama işlemlerini bir araya getirerek tüm sert zeminleri suyun da yardımıyla zahmetsizce temizler. Daha fazla bilgi
Daha fazla bilgi

Philips ıslak temizlik gereçleri kullanım kolaylığıyla öne çıkan, zaman, enerji ve su tasarrufu yapmanıza olanak sağlarken üstün performanstan ödün vermeyen ev aletleridir. Sert zeminlerde derinlemesine temizlik sağlamak için, su ile temizlenmesi gerekir. Triple-Acceleration teknolojisi üzerine kurulu yenilikçi çözümlerimiz, elektrik süpürge kullanımı, elle ıslak silme ve kurulama işlemlerini bir araya getirerek tüm sert zeminleri suyun da yardımıyla zahmetsizce temizler. Philips ıslak temizlik aletleri kurumuş veya yapışkan kirleri, dökülen sıvıları, ince toz ve kırıntıları tek geçişte temizleyerek, zeminlerin temizlik ışıltısıyla parlamasını sağlar. Zeminlerinizi nazikçe temizleyerek orijinal parlaklığına yeniden kavuşmasını sağlar. Ahşap, laminat, karo, taş ve vinil gibi tüm sert zeminlere uygundur. Ve daha da önemlisi: elektrik süpürgesini kullanmaya devam ederken paspas ve kovayı değiştirebilirsiniz. Temizlik işini daha az zaman ve çabayla tamamlamanızı sağlarken, sonuçlardan ödün vermez. Daha az çalışma, hayatın keyfini çıkarmak için daha fazla zaman.
   
 • Aynı anda süpürür, temizler ve kurutur, hem de tek seferde
 • Tüm sert zeminlerde mükemmel performans
 • %50 daha az zahmet. %50'ye varan zaman tasarrufu.

Philips Dikey elektrikli süpürge günlük temizlik ve rötuşlar için ideal bir çözümdür.
Daha fazla bilgi

Philips Dikey elektrikli süpürge tek bir düğmeyle hayatınızı daha kolay hale getirir. Günlük temizlik ve rötuşlar için ideal bir çözümdür. Philips dikey elektrikli süpürge mükemmel performans sağlar. Kullanımı kolaydır, torbasız hava akışı sunar ve tüm erişilmesi zor bölgeleri temizlemek için yüksek hareket kabiliyetine sahiptir. Temizliğin başından sonuna kadar aynı performansı garanti altına alan uzun süreli emiş gücü sunar. Karolar, ahşap, taş gibi tüm zemin türlerinin yanı sıra halılarınız için de uygundur. Zeminleriniz için güçlü 2'si 1 arada kablosuz dikey elektrikli süpürgelerimiz ve mobilyalarınız için HEPA filtreli kablolu ve kompakt dikey elektrikli süpürgelerimiz arasından seçim yapın.
   
 • Kolay 2'si 1 arada dikey elektrikli süpürgeler
 • Sürekli aynı seviyede emiş gücü
 • Kablosuz ve kablolu kullanım

El süpürgesi hızlı temizlik için ideal bir çözümdür. Philips el süpürgesi evinizde ve otomobilinizde biriken toz ve kirlerle başa çıkmanın kullanışlı bir yoludur.
Daha fazla bilgi

El süpürgesi hızlı temizlik gereksinimleriniz için ideal bir çözümdür. Philips el süpürgesi evinizde ve otomobilinizde biriken toz ve kirlerle başa çıkmak için kullanışlı bir çözüm sunar. Tüm beklenmeyen dökülmeler, yemek sonrasındaki kırıntılar, ev hayvanı tüyleri tek geçişte kolayca temizlenir. Torbasız siklonik hava beslemesi ve aerodinamik başlık tasarımı etkin bir temizlik sistemi sağlar. El süpürgelerimiz, kullanımı kolay, hafif ve ergonomik ev aletleridir ve tüm temizlik gereksinimlerini karşılayan aksesuarlarla birlikte gelirler: koltuk gibi narin yüzeylerden erişilmesi zor bölgeler ve köşelere ve hatta halılara ve sert zeminlere kadar. Ve son olarak, etkili bir temizliği garanti altına alan güçlü emiş gücünü de belirtmeliyiz. Geniş el süpürgesi ürün yelpazemizden size uygun el süpürgesini seçin: Kablolu veya Kablosuz, Wet & Dry; Hafif Ürünler; Ev ve Otomobil. Philips el süpürgesiyle hayatınızı kolaylaştırın.
   
 • Torbasız siklonik sistem
 • Ev ve Otomobil temizliği
 • Zengin aksesuar çeşitleri

Videolarımı keşfedin

Temizlik gereçlerimiz hakkında daha fazla bilgi 
İlerleyin Deneyiminizin keyfini çıkarın

PowerPro

PowerCyclone

PowerCyclone teknolojisi havayla tozu tek seferde ayırır.

PowerCyclone teknolojisi 3 etkili adımla tek geçişte üstün temizlik sonuçları sağlar:

 1. Düz ve pürüzsüz hava girişi sayesinde hava PowerCyclone'a
  yüksek hızla girer.
 2. Eğimli hava geçişi havayı siklonik hazne içinde yukarı yönde ivmelendirir.
 3. Siklonun üst kısmındaki çıkış kanatları tozu havadan etkili bir şekilde ayırır

AeroSeal Başlık

AeroSeal başlık tek seferde daha fazla toz ve tüy çekmek için üç yöntem kullanır:

 • Özel olarak tasarlanan taban optimum çekiş gücü için bir hava geçirmez bölge oluşturur
 • Sızdırmaz bölge halınızdaki fiberleri açarak tozları derinlemesine temizler
 • Optimum hava akışı tüm tozları hızlı şekilde siklonik bölgeye taşır

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı Boşaltması kolay toz haznesi

 • Toz haznesinin özel tasarımı sayesinde, toplanan tozlar etrafa dağılmadan atılabilir. Toz, benzersiz bir şekle ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olan haznenin tek bir tarafında toplanır ve çöp kovasına kolayca dökülür.

Çok Amaçlı Tasarım

Ürün sınıfımızın dış yapısı, büyük tekerlekler, dayanıklı tutma kolları ve yeni renklerle odak noktası olarak kullanışlı tasarım belirlenerek üretilmiştir.

Kullanıcı arabiriminde de gelişmeler sağladık.

 • Kullanımı kolay düğmeler
 • Çıkarılması kolay bağlantı elemanları
 • Mükemmel çalışan teleskopik borular
 • Büyük tekerlekler

PerformerPro

Devrim Yaratan
AirflowMax Technology

Toz bölmesinde, toz torbasının düzgün şekilde açılmasına olanak sağlayan hava akışı düzenleyiciler birlikte çalışarak torba dolu olsa bile en yüksek emiş gücünün ortaya çıkmasını sağlar*.  Böylece performanstan ödün vermez.

*Emiş gücü bağımsız bir test kuruluşu olan SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH (Philips Consumer Lifestyle B.V., Ağustos 2012) tarafından uluslararası IEC 60312-1 standardına göre test edildi.

 

TriActive + başlık

Philips patentli, gelişmiş yeni başlığın ön tarafındaki, büyük parçaları ve kırıntıları yakalayan geniş ağız bölgesi 3'ü 1 arada temizlik sisteminin ilk bileşenidir.  Benzersiz taban halı tüylerinin arasını nazikçe  açar ve derinlerde biriken tozların çekilmesini sağlar.  Ve yan fırçalar duvarlara yakın yerlerde ve mobilyalar etrafında biriken tozları temizler.

SmartLock bağlantı

Teleskopik borularımız hızlı bağlantı noktalarıyla kolayca uzatılır ve kısaltılır.

AquaTrio

Yüksek devirli döner fırçalar

Güçlü ancak nazik mikro fiber fırçalar kir, sıvı ve lekeleri temizlemek için olağanüstü 6700 devir ile dönerken farklı zemin şekillerine kolayca uyum sağlar.  Bu fırçalar küçük boşlukları bile temizleyebilir.  Temizlik işlemi boyunca su bölmesinden gelen temiz suyun kesintisiz olarak uygulanması ve fırçaların dönmesini sağlayan kuvvetin kirleri kirli su bölmesine itmesi sayesinde fırçalar kendiliğinden temizlenir.

Üçlü Hızlandırma Teknolojisi

AquaTrio sert zeminlerde süpürme, silme ve kurulama işini aynı anda yaparak temizlik için %50 daha az zaman ve enerji harcamanızı sağlar. Hızla dönen mikro fiber fırçalar kirler, lekeleri ve dökülmüş sıvıları tek seferde tamamen temizleyerek kusursuz sonuç verir.
Üçlü Hızlandırma Teknolojisi üç temizlik eylemini aynı anda gerçekleştirir:

- Siklonik elektrikli süpürgeyle temizleme: tozları etkin şekilde çeker ve kirleri yumuşatır
- Islak silme: ilk hızlı dönen fırça lekeleri ve dökülen sıvıları etkin şekilde temizler
- Kurutma: ikinci hızlı dönen fırça kalan suyu toplayarak kuruma süresini %50'ye kadar azaltır*

*2200 W elektrikli süpürge kullanımına ve normal paspaslamaya göre

Yer Bakımı mirası

Philips Yer Bakımı 40 Yıllık Bir Yenilik Geçmişine Sahiptir
Philips yer bakımına yönelik ilk ürünleri olan SZ325 ve SZ250, 1951 yılında piyasaya sunuldu. Bu ilk yıllarda Philips, yerel bir Hollanda'lı üretici tarafından üretilen elektrikli süpürgeleri satıyordu. Philips,1972 yılında Yer Bakımı bölümünü kurdu. Geride kalan 40 yılı aşkın süre boyunca Philips piyasaya güçlü temizlik performansına odaklanan yenilikçi ve üstün tasarımlı ürünler sundu. Philips, teleskopik boru ve kızılötesi uzaktan kumanda gibi yeniliklerle, temizlik gereçlerinin kullanılabilirliğini ve hareket kabiliyetini artıran gelişmelere imza attı. Benzersiz emiş gücüyle şimdiye kadar üretilen en güçlü elektrikli süpürge olan Performer gibi ürünlerimizle gurur duyuyoruz.

Yolculuğun tamamını görüntülemek için okları veya daireleri tıklatın.

1951 - Başlangıç: İlk Philips Elektrikli Süpürgeler

Philips, 1951 yılında Hollanda'lı bir üretici olan Van Der Heem tarafından üretilen elektrikli süpürgeleri satmaya başlayarak yer bakımı pazarına giriş yaptı

1964

1964 - Philips, elektrikli süpürgenin hareket kabiliyetini artıran ve zamanı için çok gelişmiş bir temizlik gereci olan dönebilen hortum bağlantılarına ve kablo sarıcıya sahip ilk elektrikli süpürgeyi üretti.

1972 - Philips Yer Bakımı bölümü doğdu

1972'de Philips, Hollanda'lı üretici Van Der Heem'in satın alınmasıyla Yer Bakımı bölümünü Philips bünyesine kattı.

1980'ler - Yenilik

80'li yıllar kablolu uzaktan kumanda ve tozları filtrelemenin yanı sıra elektrikli süpürgeden çıkan havanın temiz olmasını sağlayacak şekilde tasarlanan AFS Mikro filtre gibi Philips yeniliklerine şahitlik etti.

1990'lar - Yeni özellikler

90'larda üstün performans sunan yeniliklere odaklanmayı sürdüren Philips, ilk kızılötesi uzaktan kumandayı piyasaya sundu. Bu yeni özellik elektrikli süpürgelerin daha kolay kullanılabilmesini sağladı. Bu on yıllık dilimde, ayrıca Mobilo gibi küçük ama güçlü elektrikli süpürgelerin üretilmesine olanak sağlayan, verimli ve kompakt bir motor olan turbo kompresör motorunu geliştirdik.

2000-2005 - Başlık teknolojisi

Philips, elektrikli süpürge için çok önemli bileşenlerden biri olan başlık teknolojisine uzun süredir odaklanmış durumdadır. Dönen mikro fiber bezlere sahip olan SuperParquet başlık 2001'de piyasaya sunuldu ve bu devrim niteliğindeki ürünü 2003'te piyasaya sunulan TriActive başlık izledi. Bu simge haline gelen başlık elektrikli süpürgelerimizi satın alanlar kişilerin evlerinde görevini yapmayı sürdürüyor.

2005-2010 - Kompakt ve Torbasız

Kompakt elektrikli süpürge serisi çok yönlü temizlik çözümleri sunan Specialist ile 2001 yılında piyasaya sunuldu.

Efsane Marathon'un 2005 yılında piyasaya sunulmasıyla, Philips uzun süreli yüksek temizlik gücü sunan torbasız elektrikli süpürge kategorisine adım atmış oldu.

Philips, torbalı temizlik gereçlerinde yenilikler ortaya çıkarmaya devam etti. Yıldız ürünümüz, en çok satan Philips elektrikli süpürgemiz olan Performer, şu anda 1,8 milyondan fazla evdeki yerini aldı ve hala yüksek satış oranına sahip.

2010 ve ötesi

Piyasaya sunduğumuz her yeni ürünümüzü yeni özellikler ve teknolojik gelişmelerle daha üstün hale getirerek tasarım mimarimizi, yenilikçi teknolojimizi hayata geçirmeye devam ediyor ve elektrikli süpürgelerimizin performansını daha yukarı noktalara taşıyoruz.

Birçok yenilik içeren ve elektrikli süpürgelerimizi satın alan kişilerden sürekli ilham alan ürünlerimizle, en iyiye olan yolculuğumuzu sürdüreceğimize inanıyoruz. Tüm zeminlerde en iyi temizlik sonuçlarını ortaya çıkarırken şıklık ve performanstan ödün vermeyen özenli şekilde tasarlanmış, yenilikçi temizlik çözümlerimizle sizi şaşırtmaya devam etmeyi hedefliyoruz.